Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szologat be valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szologat be valaki ilyeneket?

Figyelt kérdés
Na mi van, eddig tartott csak a külön (együtt éles)? Csak ilyen vékony eljegyzési gyűrűt kaptál, el fog torni(nevet).Mindent megszol, mindenkit le szól... Mire jó ez?
2021. okt. 30. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Te miért tűröd? Érdekes, az én életemben nincsenek ilyen ügyeletes beszólogatók.
2021. okt. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem nekem, egy szóval se írtam olyat, hogy nekem szologattál be... De lehet én vagyok a hülye.... Ettől tekintsünk el, a kérdés adott!
2021. okt. 30. 16:07
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge jellem. Ilyenek a barnák.
2021. okt. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#2 He? Nem azt írtam, hogy én szóltam be neked. TE miért tűröd, hogy ez a nemtomki beszólogasson neked? Nem mindegy, miért csinálja? Növessz gerincet és küldd el a 'csába.
2021. okt. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy az illető ezt miért tűri. Én már biztos lekaptam volna a tíz körméről az illetőt, hogy mi a fszt bámészkodik az én életemben, ha az övé egy rakás szar.
2021. okt. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Egy barátnőm oreganyja... Sajnálom szegény csajt...

Ismerem az anyját is együtt nőttünk fel a barátnőmmel, az meg védi az öregasszonyt

2021. okt. 30. 16:17
 7/12 A kérdező kommentje:
4#he? Az intelligencia elő bukkant belőled látom.
2021. okt. 30. 16:18
 8/12 anonim ***** válasza:
Kit érdekel egy cinikus, felszínes öregasszony véleménye? :D
2021. okt. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Irigy, savanyú, rosszindulatú az illető. Mást is magához húzna le.


(Anyám pont ugyanezt műveli.

Miért ilyen vettél? Nem is áll jól. A réginek jobb színe volt. Hát... ez drága lehetett, de a korábbi praktikusabb volt! Az ott nem jó, nem lehet tőle elférni! Túl sűrű szövésű ez a függöny, semmi fény nem jön be, olyan, mint egy barlangban! Legalább jó drága volt!?; Na eddig voltál érdekes neki, pár év és megnézheted magad! stb., sorolhatnám holnap estig)

2021. okt. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na mi van, eddig tartott csak a külön (együtt éles)?"


gondolom a külsös személy korainak tartja az eljegyzést.. ha kevesebb mint 3 éve vannak együtt akkor igaza van.

2021. okt. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!