Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szeretne tőlem a lány? 17F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretne tőlem a lány? 17F

Figyelt kérdés
Régen sokat találkozgattam egy lánnyal, de nem lett belőle végűl semmi. Mert meg szerettem volna csókolni a 3-dik randink végén, de ő visszakozott, meghátrált.(Nem volt szerintem még felkészülve a dolgra!) Azt mondta másnap Emaillon, hogy inkább ne eröltessük ezt az egészet. Utána nem is beszéltünk 1 hónapig, mígnem... Tegnap megkérdeztem SMS-ben, hogy hogy van: ő azt felelte hogy menjek fel az MSN-re mert szeretne beszélgetni velem fontos dolgokról! Aztán a lány elkezdte mesélni a sérelmeit! :( Ugyanis nagyon rosszúl esett neki egy dolog tegnap: elmondtam egy féltve örzött titkát a legjobb barátomnak és ezt elmondtam neki tegnap, ami nagyon fájt neki. :( Ezt írta: "És ha most járnánk, a barátnőd lennék, hogyan bízhatnék meg benned? Én azt szerettem volna, hogy csak Te tudjad a dolgot, ez egy nagyon fontos titkom volt. Nagyot csalódtam benned, tudd meg... Hogyan bízhatnék így meg benned? De még helyre tudod tenni a dolgokat... Ha tényleg szeretnéd a dolgot köztünk. Találkozhatnánk megint, hogy beszélgessünk!" Helyeseltem az ötletét és el is hívtam szombatra egy új találkozóra, aminek nagyon örült! Szerintetek mit szeretne tőlem a lány? Elképzelhető, hogy járni? Mert én nagyon szeretem őt, az a lány nagyon sokat jelent nekem. :( (Nem hiába hívtam el háromszor!)
2010. szept. 3. 14:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Női fejjel gondolkozva nem fekltétlenül. Én például a hátam közepére sem kívánnám azt a fiút, aki, mint egy 13 éves fruska kifecsegi a titkaimat. Nagy valószínűséggel ezt már végleg elszúrtad!
2010. szept. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!