Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnyácska srácból vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyácska srácból vonzó pasivá váltál?

Figyelt kérdés

Van köztetek olyan srác aki tiniként nem volt annyira vonzó, helyes, lányok, akár fiúk kedvence srác és 20-on, 30 évesen felnőttként helyre kerültek a dolgok és jó pasivá váltál?

Utána már könnyebb volt ismerkedni?



2021. okt. 30. 19:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Vézna voltam, rossz testtartással, semmi önbizalmam nem volt, nem is vett észre egy lány sem. 25 éves koromban megelégeltem a külsőm gyengeségét és elkezdtem keményen edzeni.

5 év alatt sikerült valamennyire kipattintanom magamat. Ezáltal rengeteget javult az önbizalmam is és elkezdtek észrevenni a nők.


Hozzá kell tennem, hogy tapasztalatom szerint nem az izmok, hanem a nyugodt magabiztosság hozták el a sikert. Persze azért jó az esztétika. :)

2021. okt. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
sajnos nem xd
2021. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%

Nem. Sosem néztem ki jól, ma is gusztustalan, optikailag hányinger keltő hatású fejszerkezetem van. 43 éves vagyok. Mi változott? Stílusosabb vagyok, van lóvé dögivel (jól fizető állás [középvezetői pozíció], +örököltem szüleim halála után), van kégli ... nem is egy (szintén örökség), van kocsi ... jó nem BMW, de nem is valami csóringer márka. Szóval minden feltétel adott .... lenne ..... csak a fejszerkezet. Na ennek hála az életem tele van visszautasításokkal. És nem, nem a 10/10-es lányoknál próbálkoztam, de engem még ezek a hájas, bibircsókos, féllábú, púpos, postásképű, amorf testalkatú nők is visszautasítanak.

Van pár célom még az életben ... aztán szerintem fél éven belül felkötöm magam.

2021. okt. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
#3 Amíg így nyilatkozol embertársaidról, ne is akarj párkapcsolatot...
2021. okt. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
3. ne kösd fel magad, gyere, csatlakozz az incel klubba
2021. okt. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%
4, Honnan tudod, hogy nem mond igazat? :D
2021. okt. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%

Pont így volt.

És kiderült, hogy a farkam is jóval vastagabb az átlagtól.

20 éves korom óta mindig jó nőim voltak.

2021. okt. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Tiniként röhögtek rajtam a lányok mert 55kg voltam 190cm magassághoz.

19 évesen elkezdtem edzeni, aztán fél év alatt akkora lettem hogy mindenki csak pislogott. Azóta voltak olyan időszakok az életemben amikor elhanyagoltam magam, de ha van rá időm és pénzem akkor rendbe tudom tenni magam annyira hogy össze tudjak szedni egy nőt. Nem mondom hogy minden nő megnéz, de azért páran észre szoktak venni, volt már nagyon szép (pasik álma) barátnőm is.

2021. okt. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
5 mi a tököm az az incel???
2021. okt. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Kövér voltam és súlyosan antiszociális. Most normál testalkatú, mérsekelten antiszociális. Voltak barátnőim, de kalandom soha. Ahhoz kevésnek bizonyulok.
2021. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!