Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnyácska srácból vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyácska srácból vonzó pasivá váltál?

Figyelt kérdés

Van köztetek olyan srác aki tiniként nem volt annyira vonzó, helyes, lányok, akár fiúk kedvence srác és 20-on, 30 évesen felnőttként helyre kerültek a dolgok és jó pasivá váltál?

Utána már könnyebb volt ismerkedni?



2021. okt. 30. 19:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%
#3: az arcplasztika miért nem opció, ha van pénzed?
2021. okt. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Vézna, komplexusos, befele forduló tini voltam és súlyosan antiszoc. Változtam, mert változni akartam, mert nem a világ változik körülötted hanem te alkalmazkodsz hozzá. Sport, mosoly, csipetnyi kedvesség, illem, modor, stílus és nem hagyni hogy letörjenek a kudarcok.
2021. okt. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
vékony csonti voltam, ma meg egy pocakos jó ki állású sörman !! Hát mit se mondjak.. nem jutottam előrébb.
2021. okt. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kicsit duci voltam, 0 izom, rossz oltozkodes + nagyon visszahuzodo.


Aztan osszehoztam egy sportos testet, normal oltozkodessel lettek sikerek de tovabbra is elhuzodo voltam, nehezen ismerkedtem.


Ami igazan a sikereket hozta az a sajat stilus, onazonossag megtalalasa. 25 vagyok, zsirosabb es kevesbe izmos mint 22 evesen, kicsit kopaszodtam is, megis sokkal konnyebben ismerkedem mert tudom az erossegeim, megvan kb a stilusom, ami nagyon zavart azon javitottam es nem parazom attol hogy mi van ha nem jon ossze.

2021. okt. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Tiniként is ronda voltam, meg most is. Kicsit fogytam azóta, de ennyi.

Barátnőm nem volt, és esélyes, hogy nem is lesz.


21F

2021. nov. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!