Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak én látom e hogy a meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom e hogy a meleg férfiak legalább 80% csúnyácska?

Figyelt kérdés
2020. aug. 18. 07:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Valószínű,de akkor az is igaz, hogy a maradék 20 % pedig beképzelt bunkócska.
2020. aug. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nemtudom. Attól függ, hogy melyik korosztályból nézzük, és hol. Ahogy láttam, külföldön az elfogadóbb országokban jóval többen vállalják fel, és sok helyes pasi van ott. Aztán ilyen 20-30 éves korig a leghelyesebbek a férfiak(számomra), akkor még nem kezdenek el öregedni, de már tudják, hogy mit akarnak, és keresnek párt. 20 alatt ahogy láttam, még nem igen vállalják fel magukat az emberek annyira, hogy regisztráljanak társkeresőre, és töltsenek fel képet. Csak a meleg fiatalom sokkal kevesebb része. És ezért látom azt, hogy több az olyan srác, aki kevésbé az esetem.

Ja meg hát szerintem érdemesebb lenne élőben ismerkedni. Pl egy kávézóban Budapesten, vagy akárhol, ami nem egy coxx bár, nem ilyen szexre fókuszálódott.

Ja még hozzátenném, hogy vannak ilyen facebookos csoportok. Mondjuk még én sem találjam ott senkit, de a barátnőm ott ismerkedett meg egy lánnyal. Mondjuk én azt vettem észre, hogy a leszbiknél 20 alatt is ki lehet fogni egy csomó aranyosat. Bár az nem az én asztalom.

Remélem segítettem

2020. aug. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

hát nézőpont kérdése

te jól kinézőnek tartod magad kérdező? általában azt mondják rád,hogy jól nézel ki? neked ki a csúnya? ki a jól kinéző egyén?

2020. aug. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

30 feletti korosztályt nézzük pont ellenkezőleg mondanám

Melegek jobban figyelnek a testalkatukra, kinézetükre.

A heterók ha már van gyerekük nem foglalkoznak már a külselyükkel általában.

2020. aug. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor egész jó a helyzet melegéknél, mert én az össz férfitársadalmat elnézve 100-ból 99-en nem szívesen felejteném rajta a szememet.
2020. aug. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Nőként mondom, akiket ismerek, egy kivételével mind jóképű. Van akit kisgyerekkorától láttam felnőni, meg egészen az ötvenes korosztályban is találkoztam meleggel. Az ötvenest leszámítva mind jó pasi. Az egyik annyira, hogy egyenesen a női társadalom meglopásának tartjuk ismerősökkel, barátnőkkel, hogy a pasi meleg 😂
2020. aug. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Annyira érdekelne hogy néz ki a kérdező.

Mert én azt tapasztalom inkább, hogy a mérce van túl magasan. Hogy azt gondolja a többség, hogy ő vmi Belami modellt érdemelne. Na és azt is keres. Közbe meg ő nem így néz ki... Szerintem nagyon sok normális és helyes srác van csak a többség nem rakja ki a profilra a képét. Igaz nem is egész nap a rómeón lóg.

2020. aug. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Amíg nem volt párom elég sok társkeresőn voltam fent, és én is így vettem észre hogy elég rossz a "felhozatal". Nekem nagyon sokat írtak, viszont nagyon ritka volt aki tetszett is.

18/f

2020. aug. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem feltétlen mindenki csúnya.

Egyéni ízlés kérdése.

Másrészt mint írták, sokan nem vállalják fel magukat + a normális réteg (már akiket régebb óta ismerek) törölte magát, beleunt a sok kamusba, és a "szex most?" üzenetekbe.

És akkor még ott a sok beképzelt, nyilvános meleg helyen is láttam már, hogy mindenki kóborolt keresve a legtökéletesebb pasit, azt a végén a nagyrészük hazament tele zacsival :D

2020. aug. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, honnan nézzük a dolgot. A pohár valakinek félig tele van, másoknak meg félig üres. Ha én kilépek a lakásból, 5 méterenként látok olyan helyes pasikat az utcán sétálva, metrón, villamoson, boltban, postán, piacon, akárhol, (mindegy, hogy meleg vagy hetero), hogy azt mondom magamban: "Hú, az anyját, de helyes csávó! :)" Szóval attól függ, hogy állsz a dologhoz, tudat alatt milyen típusú pasikra figyelsz oda jobban, kiket veszel észre először. A "szépeket" vagy a "csúnyákat". Én nem győzöm kapkodni a fejem a helyes srácok után, te meg mindenhol csúnya srácokat látsz. Egyébként szerintem a nem klasszikus szépfiúkban (értsd: a "csúnyákban") is benne van a szépség, csak észre kell venni. Szerintem minden emberben benne van a szépség (legalábbis a legtöbb emberben), csak nyitott szemmel kell járni. Egy "csúnya" fiú/srác is éppúgy lehet szép, ha meglátod benne a tüzet vagy a villámlást. :)
2020. aug. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!