Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem túlzás már, a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túlzás már, a barátnőm nővére mindig nálunk passzolja le a gyerekét?

Figyelt kérdés

Két hónapja külön él férjétől, és azóta minden délután ittvan a 6éves lánya, ráadásul mostmár egész hétvégére lepasszolta. A barátnőm itthonról dolgozik és délutánonként tud foglalkozni a gyerekkel, amíg az nővére dolgozik. Eleinte nem zavart, azthittem, hogy csak átmeneti lesz, de már kezd irritálni. A falakat összefirkálta ceruzával, égész délután csak a gyerekcsatorna bömböl a tévében, és nekem kell enni adnom neki. Nem eszik akármit, ma példaául piritós kellett neki lágytojással, meg sültkrumpli. Oké, nem nagy dolog elkészíteni, de a francnak van kedve ezt minden nap meló után végigcsinálni.

A barátnőm nagyon szereti, örül neki, hogy ittvan, de ő sem tud mindig foglalkozni vele és olyankor rám marad. Ma megemlítettem, hogy a nővére kereshetne mát egy dadát és erre felháborodott, hogy milyen rossz vagyok amiért terhemre van a gyerek.



2021. okt. 30. 21:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
Hát ezt beszoptad!
2021. okt. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%
De, túlzás. Egyszer-egyszer semmi gond nincs ezzel, de ha nekem kellene más gyerekét nevelni és úgy gondolná hogy ez rendben is van, akkor súlyos fejmosásnak nézne elébe mindkettő.
2021. okt. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
42%

Legyél már valami férfi féle, ne ilyen csicska!


A gyerek anyjának mond meg, hogy vigye a rákba a kölkét, ha már megellette!

2021. okt. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
95%

De, túlzás. A gyerek apjával kellene megbeszélnie a felügyeletet, nem a testvérrel.

Te se arra fizettél be, hogy más gyerekét fogod nevelni. Ülj le és beszéljétek meg, hogy téged ez a helyzet nagyon zavar.

2021. okt. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
96%
Az, de a barátnőddel beszéld meg, ha ő nem adna ennek teret, akkor ez nem így működne. Ez a közös életetek, jó persze segít az ember, de nem minden nap, meg hétvégén. Van apja a gyereknek, 2 oldalról nagyszülők, ne hagyd, hogy egyedül rátok tolják.
2021. okt. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
90%
De, ez túlzás. Állj már ki magadért. Leülteted a barátnődet és megmondod neki, hogy nem fogsz bébiszittert játszani, mert nem akarsz, a hétvégédet meg főleg nem fogod beáldozni más gyerekére. Találjanak megoldást. Ha nem ért a szóból, akkor csinálj magadnak programot és menj el otthonról, amikor rád akarják sózni a gyereket. Az a fontos, hogy konzekvens légy. Ha meg nem tartja tiszteletben a személyes teredet, akkor elgondolkoznék a kapcsolaton.
2021. okt. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
8%

itt mindenki mennyire híján van az empátiának.


1. jó tesók, segítik egymást.


2. a nővér most krízishelyzetben van, egyedülálló anya lett.

baromi nehéz!

és gondolom, nem alszik meg wellneszezik, amíg a kislánya nálatok van, hanem keményen dolgozik, h. meg tudjanak élni.

gyanítom szitterre sincs pénze.


3. kérdező, te szar apa leszel, és emberileg is leszerepeltél előttem.

zéró empátia, zéró jóindulat.

ez a kislány a csajod unokahúga.

nekem is van kettő, imádom őket.

volt olyan, h. 2 hétig nálam laktak, örültem neki.

segítettem a tesómnak, együtt voltam a kicsikkel.

úgy bánjatok az emberekkel, ahogy szeretnétek, ha veletek is bánnának.

ti is kerülhettek nehéz helyzetbe, ha vki így viszonyulna hozzátok.... majd akkor döbbentek rá.

kapjátok vissza a sorstól.

másrészt a leendő sógornődről írsz ilyen hangnemben, kérdező.

gáz.

2021. okt. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Előszöris soha életemben nem szorultam senkire, ettől csekélyebb szivességet sem kértem. Nincs kizárva, hogy jövőben talán egyedülálló szülő leszek, de az 100%, hogy ebben az esetben fizetnék szittert, és még a legközelebbi családtagjaimat sem kérném meg fél napos felügyeletre.
2021. okt. 30. 23:29
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Figyu igazad van! Csak a képmutatok lehurrognak! Nem vagy rossz ember,csak egy kis magánélete vágysz amit semmibe vesznek! Te is kitalalhatnad hogy mondjuk cserébe malacot tartasz és a sógornőd etesse aljazza minden nap! Kerj tőle napi szivesseget!
2021. okt. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
11%

Ez nem szívesség, a tesója bírja a 6 évest! ROKONOK!


Másrészt pirítós és főtt tojás? Fagyasztott krumpli? Komolyan ezen vagy kibukva? Mit egyen szerencsétlen helyette, kenyeret magában? Mázlid van, hogy csak ennyit eszik, ilyen igényei vannak, ez egy minimális befektetést igénylő gyerek. Ráadásul TV előtt van, sehova nem kell vinni, nem kell vele társasozni, nem kell olvasni vele, leckét írni.. Nagyon laza.


Én a helyedben elgondolkoznék, hogy akarok e valaha gyereket, vagy akár kutyát. Egy kutyával 5 ennyi a gond. A barátnődet nyilván zavarja, hogy képtelen vagy szeretettel fordulni gyerek felé, illetve tehernek éled meg a minimális gondoskodást is.


Másrészt ingyen bébiszitter vagytok, azért minden nap ez durva. Mittudomén heti kétszer beleférne, mivel gondolom suli utántól, 2-5ig lehet kb ott a gyerek, biztos nincs, aki elhozza suliból, anyuka munkaideje meg 4ig tart.. (Olyan idiótán van megoldva ez a rendszer egyébként)


Ez átmeneti állapot, hozd ki belőle a legtöbbet és próbáld már meg élvezni a gondoskodás részt.. Te az a fajta vagy, aki betegen sem szívesen ápolja egy szerettét, és a háziállatra is teherként tekint, ugye?

2021. okt. 31. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!