Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem gáz, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gáz, hogy a barátnőm benzinpénzt kér?

Figyelt kérdés

Elég friss a kapcsolat, és eddig minden közös programunkat én álltam. Jelenleg nem jó az autóm, és hétfőn be kellene mennem a városba egy vizsga miatt, ami 25km, és mivel a barátnőm pont szabad lesz, megkérdeztem, hogy nem vinne-e be. Azt válaszolta, hogy majdnem üres a tankja és kicsit le is van égve, de ha tankolok akkor elvisz. Max 2500ba kerülne az üzemanyag oda-vissza, ezt komolyan kifizettetné velem, mikor szinte ennyit költök rá naponta? Tudom, hogy kevesebbet keres nálam és nincs eleresztve, de ezt picit már lehúzásnak érzem. Csak annyit mondtam, hogy persze megtankolom.


Mostmeg akkor ha pont 2500ért tankolok, akkor én vagyok a gáz, vagy tegyek bele mindjárt egy tizesért? Esetleg tele?



2021. okt. 30. 22:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
14%
lehúzós kis ... rajtad akarja a pénzét megsporolni.
2021. okt. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Old meg máshogy a beutazást, és akkor nem lesz kellemetlen a helyzet egyikőtöknek sem. Ha ő nem lenne, hogy mennél be a városba?
2021. okt. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%

“majdnem üres a tankja és kicsit le is van égve”


Ezen mi nem érthető.

Viheted a kicsit, DE MOST nem tud tankolni, mert NINCS PÉNZE.


Ki húz le és kit?


Senki senkit. Ez egy élethelyzet.

Mehetsz vonattal, busszal, taxival is.

2021. okt. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Valószínűleg akkor apám autóját kérném kölcsön. De ha már megbeszéltük, hogy elvisz akkor csak mondjam le?
2021. okt. 30. 22:36
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez abban az esetben lenne gáz, ha el lenne eresztve. De gondolom azért is üres a tankja mert nincs miből tankolni, feltehetőleg minden forintnak megvan most a helye és érvágás lenne neki ez a 2500Ft is.
2021. okt. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%

Ha te 2500-at költesz rá naponta, az a te döntésed, gondolom nem ő várja el.

Én nem azt kértem volna tőle, hogy vigyen el, hanem hogy kölcsönadná-e az autóját arra a napra. És így egyértelmű lenne, hogy akkor te tankolsz bele és nem is lett volna ilyen kínos a szituáció. Nem kell tele tankolni, tankolj bele mondjuk 3000-ért, és akkor úgy adod vissza neki, hogy egy picivel több is van benne, mint ahogy elvitted tőle.

(Az már más kérdés, hogy ha anyi pénze sincs, hogy tankoljon bele, akkor minek neki autó, miért él az anyagi helyzeténél magasabb színvonalon?)

2021. okt. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Kemény vagy haver! :D 2500Ft azért odab*sz! :D
2021. okt. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
11%
Ha zavar az anyagi helyzete, akkor inkább most szakíts vele. Nem írtad le a pontos korotokat (hány évesen van a csajod leégve, dolgozik/tanul-e még, stb), de valószínűleg később is ez lesz a helyzet. Te döntöd el maradsz-e ebben, vagy sem.
2021. okt. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%

Hmmm itt inkább az a gond szerintem, hogy általában olyan programokon vesztek részt amit látszólag ő nem igazán engedhet meg magának s ezek miatt érzed most ezt lehúzásnak.


Ezt az alkalmat old meg ha lehet más módon mondván nem akarod rángatni vagy tankolj bele annyiért, hogy pici maradjon benne neki ha sos helyzetbe kerülne fizuig.

A többi randit pedig probáld ezután úgy alakítani, hogy az ő pénztárcájához mérten, egy teával séta az őszi tájon vagy otthoni filmezés, társas, főzöcske stb.

Így neked is könnyebb lesz.

2021. okt. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%

Jeez


A KFC be egy nap több a fogyasztásom mint 2.5 egyedül


Nekem nem lenne probléma. Együtt vagytok , a benzin is pénz, és ő nem szórakoztatni visz.

2021. okt. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!