Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a férfiak költeni nem akarnak a benzinpénzen kívül de azt elvárjak hogy lefeküdjünk velük az első talin? Vagy csak én látom így?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagyravágyó és a költés alatt nem azt értem hogy vegyen nekem valamit sőt egyáltalán nem kell!

Itt arra gondolok, hogy tegyük fel van egy férfi akivel talalkozok. Lejön hozzám de nem megyünk el sehova nem megyünk el állatkertbe nem megyünk el múzeumba nem megyünk el sehova csak ülünk a kocsiba és beszélgetünk , gondolja egy kicsit beszélgetek vele lehazudom a csillagot az égről utána meg feküdjön le velem mert lejöttem hozzá és nincs szex?

Komolyan mondom én többet nem találkozok egy férfival sem mert mind undoritoak!

Az első csókom úgy történt hogy lejött hozzám egy fiú ültünk egy kisbuszban, ott voltunk vagy 7 en, és megszólal hogy adj egy csókot , mondtam neki hogy nem adok erre ő megkérdezte hogy minek mentem ki akkor?

És mindegy fiú elvarja hogy első talin szex legyen ha meg úgy látják hogy nem lrhet könnyen lefektetni odébb állnak!

Akkor a mai világban így zajlik egy ismerkedés?

Ha nem fekszek le vele első talin , akkor kéretem magam , ha lefekszek vele tudjuk mit gondol rólam, akkor mi a helyes?

A legtöbb lány ismerősöm már első de max 2 talin oda adja magát és nekem ettől hányingerem van.


Egy szűz lány.


2018. ápr. 21. 02:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem mindegy kivel találkozol és hol találkozol vele.

Ha bunkó emberrel randizol akkor mást ne várj tőle. Az állatkertbe találkoznátok, vagy fényes nappal egy főtéren, akkor biztos nem akarnak ledönteni.

2018. ápr. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Őszintén: Az a csaj, aki kocsis randira megy, mégis mit vár? Ha én férfiként egy útszéli csajt szedek fel, akkor nem lepődök meg, hogy nem romantikus hétvégét akar velem együtt tölteni. Nem hisztizned kéne, hanem felnőnöd és felelősséget vállalnod. Ha TE folyamatosan ilyen srácokba botlasz, mert TE ilyen srácokat veszel csak észre és TE csak ilyen srácokkal vagy hajlandó randizni, azért NE ENGEM minősíts, hanem SAJÁT MAGAD.
2018. ápr. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

"Lejön hozzám de nem megyünk el sehova"


Hova megy le hozzád ??? Egyből lakásra hívod, vagy mi ?!

Mi lenne akkor ha vennél TE 2 db színházjegyet és elmennétek megnézni egy színdarabot, aztán séta és kísérjen haza. Kapu előtt búcsú és aztán majd lesz folyt köv..


Látod, te se, meg a palijaid sem ilyen kaliberűek.

2018. ápr. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Ismerkedj normalis ferfiakkal.

Ez az "autos randi" nekem uj dolog, de mit is varsz az ilyentol? Mi a f.nak ulsz be idegenek autojaba?

2018. ápr. 21. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Kb 2 hét beszélgetés után zsíroztuk le a randit. Lementem, vittem csokrot (pedig nem szoktam az első "átcseszésem" óta senkinek), 4 óra volt az út oda 4 óra volt vissza, kb annyit is voltam ott. Ő készített nekem finom kaját, elmentünk sétálni, leültünk és csipegettünk/beszélgettünk. Jó volt, jól éreztük magunkat. Meg akartam fogni a kezét séta közben, erre mondta, hogy ehhez azért még kell haverkodni. Mondom oké és haverkodtunk tovább. A vége felé oda tereltem a beszélgetést, hogy hogy érzi magát, mit gondol meg szeretné-e próbálni, mert beszéltünk szerintem annyit, hogy el tudja dönteni, én a magam részéről meg is tettem. Próbált kitérni a válasz elől, én mondtam, hogy megkérem igennel vagy nemmel feleljen, mert a meglátjukra nem valószínű, hogy le fogok járkálni, nem a pénz, hanem az idő miatt leginkább, bármennyire szimpatikus. Mondott egy igent és folytattuk. Mikor már mennem kellett, mondtam, hogy szeretném, ha valamit megőrizne nekem, míg nem látjuk egymást...kérdezte persze, mi az ?, erre megcsókoltam és mondtam, hogy visszajövök érte, majd elbúcsúztam.

Jól sikerült a randi, ő is kapott valamit, én is kaptam valamit és jól éreztük magunkat. Persze, nem kell lefeküdni az első randin, de kell valami progresszió vagy bizonyosság, különösen távkapcsolatba (nyilván neked is ez a helyzet). Az más, ha egy városban laktok és kb akkor látjátok egymást, mikor akarjátok és ingyen, de ha távolság van, valami kell, ami érdekeltté teszi azt, aki utazik. Hogy tisztázzam, elsőre csak azért utazik, hogy lásson és reménykedik az ember, hogy lesz valami több is (nem feltétlen szex). Olyan nincs, hogy járkál valaki valahová sokat sok szünettel, hogy talán, esetleg megfogja a kezed talán majd egyszer.... :D. Na mindegy. Esetleg ismerkedj közelebbről, lakhelyed szerint.

31/f

2018. ápr. 21. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%

így van.. ne ülj be senki idegenhez (örganyánk is megmondta annak idején)

majd jól elvisz a búsba..


megértem a döntésed, segíteni viszont nem hinném, hogy tudok..


tisztelem a nőket, javarészt ők is engem de - mivel nem érzem magam alkalmasnak kapcsolatra - nem randizom..


csóró és meggondolatlan világban élünk


25 f

2018. ápr. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell első randin odaadni magadat,de a te igénytelenséged is,ha beéred,hogy a kocsiba ülve beszélgetsz az első randin. Ha már "lehívtad",akkor a te környékédet te ismered. Menjetek el sétálni,igyatom meg valamit vagy fagyizzatok. Szerintem majd minden férfi másképp áll az ilyen randihoz.
2018. ápr. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező bocsánat,de igénytelen vagy. Én is autóval megyek minden randira. 90%ban a lány házához. 95%ban haza is viszem. De első randin amelyik adja magát azzal nem lesz második randi.

Első csók kisbuszban...grat mekkora falu az ahol romantikus sétára se lehet menni.

Nagyszüleim 40en laknak a faluban....hát ott is lehet a vadleshez sétálni a határban KETTESBEN!

2018. ápr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Ja 10es vagyok! Szoktam költeni lányokra, kocsival vacsorázni viszem őket.
2018. ápr. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Sokat randiztam netről,lehet hogy 200km-ről jött kocsival,de alap volt hogy beültünk valahova egy italra.E közben kiderült mennyire klappol a dolog vagy sem,ha nem,akkor elbúcsúztunk,ha meg igen,akkor abból általában hosszabb kapcsolat is lett.Ennyit erről.Legyenek elvárásaid,és mivel ő megy oda,ajánlj egy helyet ahova be tudtok ülni.
2018. ápr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!