Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől vagy boldog egy párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől vagy boldog egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szeretem a párom de nagyon boldogtalan vagyok mellette már egy ideje.

Ti mitől érzitek magatokat boldognak a társátok mellett?


2021. okt. 31. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Például hogy mindig mindenről lehet vele beszélgetni.
2021. okt. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
Fel kell nőni, és felfogni, hogy senki nem boldog. A boldogság egy pillanatnyi állapot, ami adott eseményhez, élethelyzethez köthető, mert akkor, abban a pillanatban elárasztanak a hormonok. Senki nem általánosan boldog, ilyen nem létezik, és magadat hülyíted, ha ezt próbálod elérni.
2021. okt. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Attól, hogy elfogad annak, aki vagyok. Ez nagyon ritka dolog, sok mindent magában foglal, de főleg azt, hogy energiát tesz abba, hogy ne a saját tévképzetei alapján ítéljen meg, hanem hogy ténylegesen ismerjen engem és az alapján viszonyuljon a gondolataimhoz és tetteimhez. Azt hihetnénk, hogy ez a viszonyulás alap a társas kapcsolatok során, de sajnos egyáltalán nem, a legtöbb ember nem lát ki a saját fejéből, párkapcsolatban különösen.
2021. okt. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

A "szeretem, de boldogtalan vagyok" egy olyan kapcsolatban telepedett rám, amelyikben magányos voltam. Az emlékeimet szerettem: azt, ahogy bánt velem a hétköznapokban, és a közös életünk számos terén, a döntéseinkben, azt nem. Ez egy bántalmazó kapcsolat lett....


Gondold át, nálatok / veletek mi van, mert ez nem kéne, hogy opció legyen.

2021. okt. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Attól hogy avval is foglalkozik amit én szeretnék. Nem pedig önző módon csak ő van a kapcsolatban.
2021. okt. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Attól vagyok boldog, hogy olyanná válhattam mellette, amilyen mindig is szerettem volna lenni, és amilyen voltam is legbelül mindig, de nem engedhettem meg magamnak, mert visszaèltek volna vele. Ő nem èl vissza vele, mellette szeretem magam, mikor együtt vagyunk, úgy érzem, hazaértem, most már nem történhet semmi baj. Nincs játszma, őszinteség van, bármit elmondhatok, nem aláz meg, nem bánt, kedves hozzám mindig.

Ez persze kölcsönös.

2021. okt. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked mi hiányzik?
2021. okt. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy törődik velem.

Amikor nem találkozunk és elfoglalt, megértem. Viszont picit több figyelem jól esne. Ezt tudja ő is.

2021. okt. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!