Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a rossz személyisegjegyekhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a rossz személyisegjegyekhez vonzódom, akkor ha olyan párt találok boldog vagy boldogtalan leszek?

Figyelt kérdés
Rossz személyisegjegyek alatt birtoklást, túlféltést, féltékenységet és manupulatív, már-már nárcisztikus vonásokat értek.

2021. szept. 19. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Attól függ hogy te milyen személyiség vagy, ha erős személyiség vagy akkor nem biztos hogy hosszú távon el tudod ezt viselni, ha viszont szeretsz alárendelt lenni lehet hogy működni fog egy ideig
2021. szept. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor menj el pszichológushoz. Ki lehet ám ebből az önsorsrontásból jönni, hogy pl. egy bántalmazó vagy elhanyagoló szülőt keresel a másik nemben pár helyett, és hidd el, utána már az egészséges lesz a vonzó. Egyébként ha ezt felismerted, simán lehet következő lépcső, hogy idegesíteni fog mindaz, amit felsoroltál. És te is változol, más ember mellett más szerepben lehetsz. Tapasztalat.
2021. szept. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismerős, én meg kifejezetten a nárcisztikus jegyekkel bíró emberekhez vonzódok erősen.


A legutóbbi 2 személy tipikus nárcisztikus jegyekkel + mindkettő szakmai tekintély, ami miatt fel tudtam nézni rájuk.


Volt olyan is aktív rombolja magát. Ez a 3 ember az akihez nagyon vonzódtam. Én felismertem magamban ezt, meg kerülöm őket.

(Esküszöm még a Sherlock sorozatból is nem tetszett a faszi, de amikor egyszer lezullesztette magát/drogozott a sorozatba akkor meg bejött abban a részben. :D)


Én egyedül odáig jutottam, hogy felismerem ezeket a jegyeket és kerülöm őket. Hosszútávon egyik sem működne, mert idegesítene csak.

2021. szept. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!