Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Okos férfiak, ti tudnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okos férfiak, ti tudnátok egy életen át tartó, boldog párkapcsolatot kialakítani egy nagyon buta (szellemileg alacsonyabb kapacitással megáldott, nem szimplán műveletlen) nővel, úgy hogy közben hűségesek maradtok?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 3. 11:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
Én tudnék. Nem zavar ha buta. Elég ha szeret.
2021. ápr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnék. Nem csalnám meg, egyszerüen nem jönnék vele össze.
2021. ápr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Nehéz kérdés. Attól függ milyen ember. Legfeljebb nem beszélgetnék vele a hogy vagyn mélyebb témákról.
2021. ápr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy "nagyon buta" nálad/neked?

Csak azért, mert itt mindig leírják, hogy akinek nincs diplomája, az egy primitív állat.

2021. ápr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

4-es ez egy jó kérdés amit meg fogok válaszolni (bár nem a végzettség hiányára gondoltam), de bennem valami más merült fel.

Uraim, leírnátok ti, (esetleg valamilyen gyakorlati példával), hogy mi az a szint amivel már nem tudtok megbékélni a nő intellektusát tekintve?

2021. ápr. 3. 12:29
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Amikor mondok valami tök alapvető dolgot. és csak néz ki a fejéből, esetleg azt mondja: Téééééééééééééénnyleeeeeeeeg?


Pl. Távirányitóben lemerül az elem, ami aksis elem. Ideges, hogy most amíg nem tölt fel, addig nem tudja használni a tévét. Szolok neki, hogy van a fiokban még elem.Megkérdezi, hogy de az is jó bele?


Mondom neki, hogy miért ne lenne jó, ugyanolyan, cska nem tölthetős, attól még ugyanugy lehet használni.


Téééényleeeeegg?????

2021. ápr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Hmm.. az első kérdés az, hogy okos vagyok-e? Nyilván kevés ember tartja magát hülyének, én sem tartom magam annak és jó néhány olyan embert ismerek akire irigykedem a felfogó és gyors tanulásiképessge miatt. Inkább úgy értelmezném a kérdést, hogy nálam butábbal összejönnék-e. A hűséget nem hoznám ide, mert a tudóst se csalnám meg, meg az utcaseprőt sem ha a párom.

Szerintem kialakítható és fenttartható lenne egy kapcsolat, amennyiben megvan a kémia, jó ember, egy hullámhosszon vagyunk, hasonló a humorérzékünk, a céljaink megegyeznek, van igénye fejlődésre és tudunk beszélgetni olyan témákról amik mindkettőnk számára közösen fontosak.

32/f

2021. ápr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
A férjemnek mérnöki diplomája van és doktori fokozata. Nekem is. Neki ez volt a szint, ami alá nem ment. És az összes kollégánknak, barátunknak az átlagnál jóval intelligensebb párja van. Egyszerűen azért, mert az intelligens férfiak általában társat keresnek. Nem egy lyukat, mutogatni való csecsebecsét, vagy háztartási alkalmazottat. Társként pedig mégis mit kezdene akár csak egy átlagos intellektusú nővel?
2021. ápr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%

8.-nak.


Közvetlen környezetemben 3 elvált doktoris pasi is van. Mind a hárman, diplomás nőtől váltak el, és azóta messzire kerülik a diplomás csajokat. Mind a 3-nak, sokak...gondolom szerinted is, "buta proli" neje lett. És boldogok!

2021. ápr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
41%
O ezt a 8as elit not utnem
2021. ápr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!