Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőknek szól a kérdésem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek szól a kérdésem! Szerintetek ki az a férfi sztár, aki Megan Fox-szal egy szinten van kinézetileg?

Figyelt kérdés

Én férfi vagyok és nem tudom nagyon meghatározni, de Megan Foxot nagyon jó nőnek tartom. :D

Martin Hendersonra gondoltam egyebként, hogy ő olyan kb. mintha Megan férfi változata lenne.

[link]

De lehet tévedek. Nők, ti hogy gondoljátok?


2021. okt. 31. 10:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
36%
Ryan Gosling mondjuk. Nekem ő is, és Megan Fox is kisugárzás nélküli, szinte tökéletes külsejű emberek, egy kategóriába tartoznak nálam, egy szinten van a vonzerejük a szememben.
2021. okt. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
55%
Krisz Hemszvört
2021. okt. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
64%
#2: Jaja, ő is ugyanaz a kategória, egyetértek.
2021. okt. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
66%

Nő vagyok.

Sosem értettem Megan Fox sikerét. Helyes kislányból már huszonévesen plasztikrémmé vált. Mára már konkrétan ijesztő.

Nekem ő valahogy egy kínai piacos Angelina Jolie (de vele elfogult vagyok mert hatalmas rajongója vagyok közel 25 éve 🙂).

2021. okt. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
38%
Jason Momoa
2021. okt. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
#4 Én Angelinát is nagyon jó nőnek tartom és tudom, hogy Megan Fox plasztikáztatott, de szerintem egyáltalán nem rontott a kinézetén. Sőt! Amúgy Jackie Chan is plasztikáztatott a 70-es években, hogy ne legyen annyira "vágott szemű", meg nem mondtam volna róla. :D
2021. okt. 31. 11:03
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Passzolok, mert nem tudom, hogy te milyennek látod.

De talán Zac Effron. Sötét haj, kék szemek, inkább szép, mint tehetséges, és amilyen jól nézett ki kezdetben, olyan torz lett a plasztikának hála, amit egyébként felesleges volt megcsinálni annyi idősen. Most elég mű mind a kettő. Az is várható, hogy a nagy szerepek elkerülik őket, és innentől csak a magánéletükkel kerülnek be a bulvárhírekbe.

2021. okt. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
#7 Hát ja, színészként csak dísznek szokták betenni a filmekbe. Annak viszont nem rossz. :)
2021. okt. 31. 11:22
 9/26 anonim ***** válasza:
67%
Nekem Liam Hemsworth az a kategória külsőben, ami ilyen abszolút 10/10-es pasi. A személyiségéről nem tudok semmit, szóval tényleg csak külső alapján. A többi színésszel elfogult lennék, mert lehet nem néznek ki olyan jól, de az eljátszott karakterük miatt imádom őket. Ilyen színész pl. Adam Driver, aki sokak szerint nem egy szépség, de szerintem ő is nagyon jól néz ki.
2021. okt. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem egyébként hiába van plasztikázva, Megan Fox még nem a rém kategória, jól néz ki, nem rontotta el magát. A korából kiindulva következtethetünk arra, hogy idővel el fogja, de most még nem sorolható egy szintre azokkal, akik jelenleg torzak emiatt.
2021. okt. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!