Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőknek szól a kérdésem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek szól a kérdésem! Szerintetek ki az a férfi sztár, aki Megan Fox-szal egy szinten van kinézetileg?

Figyelt kérdés

Én férfi vagyok és nem tudom nagyon meghatározni, de Megan Foxot nagyon jó nőnek tartom. :D

Martin Hendersonra gondoltam egyebként, hogy ő olyan kb. mintha Megan férfi változata lenne.

[link]

De lehet tévedek. Nők, ti hogy gondoljátok?


2021. okt. 31. 10:48
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Azért Zac Efron színészként nem az a kaliber mint Megan Fox. Zseniális volt Ted Bundyként is, elvitte azt a bűnrossz filmet.

De kinézetileg egyetértek. Nagyon sajnálom hogy most ezt tette magával, ezzel a lárvaarccal abba a fiókba fog kerülni ahol Megan Fox is van.

2021. okt. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
93%

Angelina Jolie is plasztikáztatott, elég sokat.Inkább olyan hírességet mutasson valaki, aki soha semmit.Az lenne a nagy feladat.Náluk ez tulajdonképp munkaköri kötelesség is, ezen felesleges lovagolni.

Szerintem Megan Fox szebb, mint Jolie.


Hogy visszatérjek a kérdéshez, szerintem a kerdező által linkelt férfi nem egy kategória Megan Foxszal.

Most nem tudom az-e a kerdés, hogy közel azonos szinten vonzó férfi megfelelője legyen, vagy aki az ő férfi változata? Tehát sötét haj, kék szem, stb.

Úgy gondolom külsőre inkább egy Brad Pitt féle férfivel van egy ligában.


Ez a Martin Henderson inkább Katy Perryvel van egy szinten.

2021. okt. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Alexander Dreymon
2021. okt. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
91%
Talán Ryan Goslingot mondanám én is. Bár azért rajta jobban látszik az a 40-es, mint Meghan-on. Szóval inkább Zack Efront mondanám.
2021. okt. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
23%

Nem kell behisztizni a plasztika miatt, ti is azokat a szarokat kenitek magTokra, amit plasztikázott emberekkel reklámoznak, csak az a különbség, hogy az nem használ 😂😂😂


Semmi baj a plasztikával, sem Meghan Foxon, sem Angelina Jolien, sem máson, aki nem volt szarrágó kifizetni a minőségi munkát és meghallgatni a szakembert azzal kapcsolatban, hogy hol van az ízlés határa. A mi (20-as) generációnknak ezek a kezelések, beavatkozások már egyszerre biztonságosak és megszokottak lesznek 10-20 éven belül. Én nem vagyok ellene egyáltalán. Jobb, mint mikor valaki arra büszke, hogy mindent hagyott magán olyannak, amilyennek Isten megteremtette (lol) és ő ettől mennyivel jobb ember... Aztán fejben már átrendezted abból a pénzből, amit hülyeségekre költött az elmúlt egy évben, de azért mosolyogsz, hogy ja, ja, igazad van, te sokkal jobb vagy.

2021. okt. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
63%

12 Jolie arcán csak az orra van plasztikázva és a botoxot se viszi túlzásba, feltöltése meg egyáltalán nincs, nincs telitömött pofijú mókus arca (pillow face, mint pl Madonna).


14 Megan Fox csak 35 éves és legalább 7-8 éve múmiává van operálva...

2021. okt. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
34%

16

Szerinted. Én 30 körülinek mondanám. Gosling meg ráncos, mint a rinocérosz valaga.

2021. okt. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem 35 éves? Nem a hasamra ütöttem, 86-ban született. Vagy csak szerintem múmia? Hát, ízlésen nem lehet vitatkozni, de nem hinném hogy sok olyan ember lenne aki nem látná azt hogy priscillapresleysedik ez a jobb sorsra érdemes harmincas csaj...

Gosling meg jól néz ki. Mi a baj néhány homlokránccal és szem körüli nevetőránccal egy pasinál? Semmi.

Egyébként csúnyácska fiú volt. Az orrát és a fogait kellett rendbetenni.

2021. okt. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
30%

16 Ízlés dolgában nincs értelme vitatkozni.Szerintem Megan Fox nem néz ki múmiának, Angelina annál inkább.


Jolienak mell implantátuma van, orrműtétje volt, arcimplantátumai vannak (áll, állkapocs, arccsont), szemöldökemelés, arcemelés, botox, feltöltések.

Ezzel azt cáfolom, hogy "csak az orrát" csináltatta meg.Ez nem igaz.


Ettől független én azt írtam, hogy a hírességeknél ezzel nem kell foglalkozni, mert nagyobb részük plasztikáztat.Ez egy ilyen munka, nekik a lehető legjobban kell kinézni.


Aki meg elítéli a plasztikát, az ítéljen el egyetlen egy beavatkozást is, és ne érveljen azzal, hogy jaaaj, hát ő csak egyet csináltatott.Szerintem egyel sincs baj, meg öttel sem.Ezért én nem is teszek erre megjegyzést.


Azt értem, hogy te valamiért elfogult vagy Jolieval szemben, attól még értelmetlen az ellentmondásos érvelésed.

2021. okt. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Mutassatok már olyan 60-as színésznőt, aki a harmincas éveiben elkezdte plasztikáztatni magát, és mára nem egy szörnyeteg.
2021. okt. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!