Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőknek szól a kérdésem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek szól a kérdésem! Szerintetek ki az a férfi sztár, aki Megan Fox-szal egy szinten van kinézetileg?

Figyelt kérdés

Én férfi vagyok és nem tudom nagyon meghatározni, de Megan Foxot nagyon jó nőnek tartom. :D

Martin Hendersonra gondoltam egyebként, hogy ő olyan kb. mintha Megan férfi változata lenne.

[link]

De lehet tévedek. Nők, ti hogy gondoljátok?


2021. okt. 31. 10:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Még pár apró műtét, és Mickey Rourke.
2021. okt. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nekem sose tetszett, mostanra konkrétan úton van az ijesztő kategória felé
2021. okt. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
86%

Ez azért értelmetlen kérdés, mert szerintem Megan Fox nem ugyanolyan nő az ÖSSZES férfi szemével.


Max úgy van értelme, hogy karakterben ki hasonlít rá. Tipikus "hot girl", Gosling pedig messze nem az. (Sztem qrva ronda.)


Megan Fox-ot nem azért válogatják be filmekbe, hogy színészkedjen, hanem eye candy-nek. Kb az a szint, mint Channing Tatum.

2021. okt. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"Azért Zac Efron színészként nem az a kaliber mint Megan Fox."


Megan Fox-nak is volt egy nagyon jó alakítása, ami bukás volt anno, de mára sokak által kedvelt kultfilmmé avanzsált. Az a címe, hogy "Jennifer's Body"

2021. okt. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Megan Fox-nak tavaly volt egy újabb plasztikai műtét sorozata, amitől végképp "megcsinált"-nak néz ki:


[link]

2021. okt. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%
Fogalmam sincs ròla hogy ki az a megan fox és a martin henderson, de megnéztem a képeiket, jó ronda mind a kettő.
2021. okt. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!