Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszettem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszettem neki?

Figyelt kérdés
Egy nagyon szégyenlős visszahuzodo fiúrol van szó, aki "kicsit" idősebb tőlem, nade kezdeném is, amikor a közelébe vagyok, inkább a foldet nézi bár amúgy sokszor nézi a foldet. Párszor (szerintem) rámnézett mikor én nem néztem oda. Egyszer én a tesom meg ő, egy kocsiba ültünk, és ő volt elől én meg hátul a tesommal, es a tesom mondott neki valamit ő meg hátra fordult a "tesomhoz" és ahogy hatra fordult a kocsiba, "beszelni a tesommal" nagyon kozel voltunk egymáshoz valahogy, és valamiert én is pont a foldet bámultam, aztan így felnéztem és arra lettem figyelmes.. tehát azt vettem észre hogy egymas szemébe nézünk mélyen, és közelről, azt le szogeznem hogy (én még annyit se mondtam ennek a fiúnak eddig hogy szia, es ő se nekem, de már egy jó pár hónapja "ismerjuk" egymast) eshát en egyszerűen nem tudom eldonteni hogy most "tetszhettek" neki egyaltalan vagy csak szó szerint be mesélem magamnak..
2021. nov. 1. 09:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Ennek a fiúnak a haverjait láttam már amúgy, és kb az összes haverjanak a társaságba tetszettem, bár amúgy szerintem ennek a gyereknek megse fordul a fejébe hogy nekem pont ő tetszik, dehát akkor is.. én egyszerűen nem tudok rajta ki igazodni, hogy most akkor tetszettem neki, vagy nem..
2021. nov. 1. 09:07
 2/6 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

Hidd el, embereken sosem fogsz tudni kiigazodni. :)

Ha tetszik neked, próbálkozz nála. Nem csak a fiú hivhatja el egy kávéra a lányt, vagy egy sétára utána, hanem fordítva is.

2021. nov. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez komolyan felnőtt párkapcsolat kategória? Amúgy az embereken elég könnyű gyorsan kiigazodni. Egyszer köszönj neki és mosolyogj rá, aztán ha alkalmas emberi kommunikációra és tetszel neki, majd lép valamit. Ha meg nem, akkor bámulja tovább a földet.
2021. nov. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat, a kategoriát még most sem en valasztottam, "ha meg nem akkor bámulja tovabb a foldee" igyvaaan koszonom😂❤
2021. nov. 1. 09:44
 5/6 A kérdező kommentje:
Foldet*
2021. nov. 1. 09:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, igy szoktak viselkedni a szegyenlosok. En is ilyen voltam, de azota mar megszoktam
2021. nov. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!