Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közeledjek egy visszahú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek egy visszahúzódó, "fura", művészsráchoz? Nagyon tetszik. :$

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
hogyhogy művész? mégis mti csinál?
2010. szept. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Kérd meg hogy tanítson meg furulyázni:D
2010. szept. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Először is : Művészeti iskolába járunk mind a 2-en :)

Én elsős vagyok,ő 2-os.

2010. szept. 3. 19:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Melyik városba?


Szerintem beszélgess vele. Menj oda hozzá és kérdzed meg hogy van vagy miújság.Aztán ha vevő rá menni fog az simán..(:

2010. szept. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Oszd az érdeklődését és dicsérd a műveltségét.
2010. szept. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fesd meg, a festményt égesd el, a hamuban süss pogácsát, a pogácsát meg add oda neki, hogy egye meg magát.

Vagy fényképezd le, hívd elő a képet, égesd el, a visszamaradó ezüstből pedig készíts neki egy monoklit (bár ehhez nagyon sok fényképre lesz szükséged).

2010. szept. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha művész, akkor arról a művészeti ágról biztosan szívesen beszél. máris megvan a közös téma... ;-)
2010. szept. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!