Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Szerintetek Nagy Zsolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Szerintetek Nagy Zsolt jóképű?

Figyelt kérdés
A Drakulics elvtársban ő játszotta a vámpírt. Én előtte nem igazán hallottam róla, pedig benne volt a Kontrollban és az Állítsátok meg Terézanyut! filmben is. Szimpatikus ember. Mit gondoltok? Én örülök, hogy hazánkban is jelen van egy ilyen kaliberű figura.
2021. nov. 5. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Megnéztem kiről is van szó, mert a magyar filmek és színészekkel nem igazán vagyok tisztában. Számomra nem jóképű.
2021. nov. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Igen
2021. nov. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Igen
2021. nov. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Igen
2021. nov. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Nekem nem a típusom, de nem mondom, hogy nem jóképű, mert tipikusan olyan aki sok nőnek a zsánere, szóval ha így nézzük akkor igen. Ettől függetlenül nekem személy szerint nem a világom.
2021. nov. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Milyen kaliberű figura? Mintha egy hű de különleges karakterről lenne szó.

Amúgy helyes gyerek volt, de olyan semmilyen. Amikor láttam a Kontrollt annó a moziban, nem ismertem még, meresztgettem a szemem ez a Hujber? De valami nem stimmel, talán mégse?


Hivatalos (sztájlingolt, retusált) fotókon egész jóképűvé varázsolják még mindig, de nem tett jót neki a kor, illetve csak egy ideig. Most 45 körüli lehet, nem néz ki jól a korához képest. Ami nagyon nem tetszik az a fogai.

Az se teszi álompasivá hogy alacsony és zömök.


Olyan kaliberű urakból kéne inkább több Magyarországon mint Gajdos Tamás. Ha minden 60 körüli így nézne ki...! 45 évesen meg pláne nem úgy nézett ki mint Nagy Zsolt.

2021. nov. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem jóképű, nekem a fogai is tetszenek. Mondjuk azt nem tudom milyen magas.
2021. nov. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!