Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell ahhoz, hogy valaki, aki alapjáraton egy helyes pasi, az egyben elbűvölő is legyen?

Figyelt kérdés

2021. okt. 26. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Erdeklodes udvariassag es hogy a masik ugyverezze hogy szamit.


Pl ismerkedem sracokkal. Irogatunk.

Aztan szunetet tartok. Azaz nem reagalok az ilyenre hogy szia (es ennyi), vagy mizu.


Aki nem ir par nap mulva sem, hanem hagy "elmenni"/elveszni, mint szurke szamarat, azt olyan nagyon valszeg nem erdekeltem..


Ebbol helybol latszik hogy ki az aki rám van kattanva es ki az akinek nem vagyok/voltam fontos.

2021. okt. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Roviden: aki hagyja hogy megszakadjon a kapcsolat az biztos nem halna meg értem késobb sem. Ilyenek nem kellenek
2021. okt. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
#1, #2 Aki érted meghalna, az meg is érdemli a halált! :)
2021. okt. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az elbűvölőt nem inkább nőknek szoktàk mondani?


Nekem kicsit pszichopatás így

2021. okt. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

Mondjuk úgy, hogy lenyűgöz az intellegenciájával, kommunikációs készségével, stílusával. Van élete, vannak hobbijai.

Tesztelgetni senkit nem szoktam, annak az égvilágon semmi köze ahhoz, hogy valaki mennyire elbűvölő, pláne amíg idegenek vagyunk egymás számára... simán elbűvöl mást, ha én nem mutatok érdeklődést és jól teszi, én is ezt tenném a helyében. ;)

Nemrégiben ismerkedtem egy pasival neten. Helyesnek néz ki, de amikor kérdeztem, mivel tölti szívesen a szabadidejét, azt írta, összebújással... mondom OK, de ha nincs kivel? Hát ő arra vágyik. Hát nem bűvölt el...

Azzal bűvölt volna el, ha azt látom, hogy van saját élete, stílusa, egyénisége, amihez én is tudok csatlakozni (nekem is van saját életem), és nem tőlem várja, hogy kitöltsem a szürke és unalmas hétköznapjait.

2021. okt. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

3#

Forditva. Aki hagy elmenni, az soha nem tudja meg, mi maradt ki az életéből:)

2021. okt. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!