Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még ilyen pasik a világon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még ilyen pasik a világon?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok,és inkább már az idősebb fiúk iránt érdeklődöm,18 felett,és nem,nem azért,hogy villogjak vele,hogy nekem milyen idős pasim van,hanem azért mert eddig nem nagyon találkoztam olyan sráccal aki 18 alatt ne lett volna éretlen,gyerekes.Nekem fontos a külső és a belső is egyaránt,és a külső igenis számít,fontos hogy jól nézzen ki egy pasi,csak az a baj,hogy ha valaki jól néz ki,akkor beképzelt is,amit nagyon nem bírok.Nekem fontos,hogy kedves legyen,figyelmes,udvarias,tisztelje a nőket,ami a mai világban elég ritka,és legyen humoros,az nagyon fontos.De aki jól néz ki,az általában beképzelt,önző,csak magával tőrödik,és bunkó is.És általában a csúnyácska/kevésbé helyes srácok a kedvesek,figyelmesek,de nekem ők meg nem tetszenek,hiába is értékesebbek,mint a többi bunkó srác.

Szerintetek vannak még helyes,de kedves,figyelmes,szerény fiúk a világon,vagy már ma ez nem "menő"?

16/L


2010. szept. 3. 20:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
6 800 691 451 ember közül nincs ilyen ember:(
2010. szept. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

nem mondom,hogy az vagyok,mert nem vagyok beképzelt:)

egy kérdés: miből gondolod hogy egy 18 év feletti egy 16 évessel kezdene?

2010. szept. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Passzolok.Én az összes feltételednek megfelelek,kivéve annak hogy helyes is legyek.:D És az a tapasztalatom amit te is leírtál,a csajok a tojnak rám...

21/F

2010. szept. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

20:26 !

Én dettó ... :(

2010. szept. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nézz szét magad körül, lehet hogy ott van az orrod előtt az akit igazán keresel, csak még nem úgy tekintesz rá . . .
2010. szept. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Túl nagyok az igényeid. Majd ha még pár év múlva is ugyanez lesz veled, mint most akkor el fogsz gondolkozni hogy lejjebb adod a kritériumaidat, vagy egyedül maradsz.

Nekem elég, ha jól érzem a fiúval magam és nem feltétel nálam, hogy ő legyen az alfahím.

19/L

2010. szept. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

Kérdező:

Te most a tökéletes pasit írtad le. Szerinted van ilyen?

Azt mondják nincs tökéletes és van egy másik is -> "ha már szép nem vagy hülye ne legyél " szerinted?

A másik meg hogyha 18 éves a srác vagy idősebb akkor

mért pont egy 16 évessel kezdene ki?? És elég nagy általánosítás hogy 18 alatt sok gyerekes fiú van!

Apám most 40 és még mindig benne van a gyerek, de nagyon komoly is tud lenni! Lehet hogy durván válaszoltam de legalább őszintén.

2010. szept. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Vannak.

De azért attól is függ, hogy az hogy jól nézzen ki annyit jelent hogy jól nézzen ki vagy egyből legyen egy szupermodell, mert nem mindegy.

2010. szept. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én pontosan ilyen vagyok, csak 16 éves vagyok
2010. szept. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem egy 16 éves lánynál próbálkoznak, hanem inkább a saját korukban.
2010. szept. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!