Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leteznek meg normalis pasik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leteznek meg normalis pasik a vilagon? ! Olyanok akik nem csalnak meg es nem hasznalnak ki? !

Figyelt kérdés
egy elkeseredett lany...
2009. ápr. 30. 16:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy vannak, csak lehet hogy még nem találkoztál velük. :)

Fiúkból és lányokból is egyaránt vannak szemetek és aranyosak.

2009. ápr. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze ,hogy vannak csak nagyon kevesen!

Az ismijeim között egy kezemen megtudom számolni hány ilyen van ...

De hidd el vannak még olyanok akik boldog kapcsolatba akarnak élni és nem csajozosak...és ők normális lányt keresnek!Szóval maradj Te is normális lány és nyisd ki a szemed...próbáj meg egy ilyen fiút találni =)

2009. ápr. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én pl. ilyen vagyok, és most nincs is komoly kapcsolatom...
2009. ápr. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy vannak! Csak rájuk kell lelni:) Jól meg kell ismerni kapcsolat elött a pasit, nem hírtelen beleugrani, és akkor kevesebb meglepetés ér majd!
2009. ápr. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Hat ez az hogy en mindig az ilyen pasikat fogom ki.. akik eleg szemetek..es midneki azt mondja hogy biztos az ilyen rossz fiukat vonzom..

es mar kellene egy rendes pasi meg komoly kapcsolat :(

nagyon vagyom arra hogy megint szeressek vkit :(

....


meg valami otletek hogy hogy tudnam meg jobban megvalogattni az ilyen pasikat hogy ne erjen annyi csalodas?!

2009. ápr. 30. 17:15
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen srácot ismerek, nem a nagyszájúakkal kell kezdeni ez a titka:)
2009. ápr. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Hát ezt én is kérdezem :S

Sajnos még én sem találkoztam olyannal aki nem csalt v olna meg és nem használt volna ki... :S

2009. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy léteznek, csak azok nem kellenek, mert egy nagymenő sokkal izgalmasabb. Tudom pesszimista meglátás, de sokszor ez van.
2009. ápr. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Igen, én is ilyen vagyok. A barátnőm ezt értékeli is, szóval már én sem vagyok szabad préda. :D De nyugalom, bőven vagyunk ilyen fiúk.


Szerintem is az lehet a baj, hogy leállsz azokkal akik oda mernek menni hozzád. De hát ők pont a nagy csajozós, bátor legények, akik bátran meg is fognak csalni, ha olyan kedvük támad.

2009. máj. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Persze hogy léteznek,ne keseredj el!Nem akarom fényezni magamat,de én is ilyen vagyok,legalábbis voltam amíg volt barátnőm.Kéthetente,jobb esetben hetente láttuk egymást hétvégéken,tehát bármikor megcsalhattam volna,de nem tettem mert szerettem őt nagyon.De ő nem értékelte ezt és elhagyott,mondván hogy kiszeretett belőlem.
2009. máj. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!