Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mi a véleményetek a mai tipikus "ribi" kinézetű casjokról?

Figyelt kérdés

azokra gondolok,akiken mindig több réteg smink van,csücsörítős képekkel vannak tele, folyton kirakják mindenüket,de nem kifejezetten a krva kategóriába tartoznak. pl:

[link]


2011. okt. 31. 18:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem bejön. Meg igazából nem hiszem hogy tényleg teljesen hülyék lennének. Vagy urvák. Csak most ez van, szóval dumálnák velük. Ha már utálom az is azért van mert úgy talán könnyebb hogy úgyse lesz soha barát barát csajom.
2011. okt. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogy abból a lendületből, ahogy csücsörítenek, le is szophatnának - legtöbb esetben. Szóval egy körre elmegy, de többet semmiképp. Nem sokra tartom az ilyen ribancokat.
2011. okt. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ágymelegítőnek tökéletesen megfelelnek.
2011. okt. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
én szeretem őket :D
2011. okt. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Jó volna néhányat meghúzni,de párkapcsolatot nem alakitanék ki velük! :)
2011. okt. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nincs velük!Bár a csücsörítés elég uncsi már...
2011. okt. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ezt nem ribinek nevezném, sokkal inkább butácskának, egyébként estére teljesen jók mellettem az ágyikóban. Nem velük kell atomfizikáról beszélgetni ennyi.
2011. okt. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Sikoltó ***** válasza:

Az ilyenek csak arra jók hogy megtossák őket 1-2x


aki komoly barátnőt keres annak az ilyen nők nem tetszenek


ellenben egy jó rocker/goth csaj számára mindig lesz hely a szívemben

2011. okt. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
és ha okos lenne a csaj?
2011. okt. 31. 19:00
 10/18 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy csak kinézetre hülye vagy akkor is ha kinyitja a száját. Egyébként a Szúrnám!:D kategória :D
2011. okt. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!