Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nárcisztikus embert hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nárcisztikus embert hogy érint, ha ő van elküldve, ha vele van szakítva?

Figyelt kérdés
Két éves kapcsolatról van szó, kihagyásokkal. Többször befejeztük majd újra kezdtük. Leginkább ő szakított, és keresett is újra meg. Egy alkalommal viszont én szakítottam, meg véglegesen is én küldtem el. (Legalábbis ez már nagyon véglegesnek néz ki) Ez hogy érinti a nárcisztikus embert, ilyenkor mi zajlik bennük? Amikor a másik határozottan a sarkára áll velük szemben?

2021. nov. 7. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

A kérdésre nem tudom igazán a választ, de ez a küszködés nagyon erölködésnek tűnik.

Egy igazán jó kapcsolatnak olajozottan kéne menni, ahol mindketten tudják, hogy egymással szeretnek lenni. Lehet, ha ez ment volna tovább közöttetek, akkor még 10 évig menne ez a csiki-csuki játék.

2021. nov. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Leszarja,. (ha valóban nárcisztikus személyiségzavarban szenved és nem zsebpszichológusi diagnózis eredménye a nárcisztikusozás)
2021. nov. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 FoxtrotLidérc ***** válasza:
...vagy durrog magában, hogy elvesztette "a játékszerét". Vagy ami rosszabb, ha önmagát áldozatnak állítja be, és teleharsogja az ismerősi kört a hülyeségével.
2021. nov. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!