Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18-19 éves lányok! Vonzódtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-19 éves lányok! Vonzódtok a 30 körüli pasikhoz?

Figyelt kérdés

2021. nov. 9. 10:41
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
28 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
mar megint te? elmebeteg vagy, hogy ennyire a maniad a 18-19 eves lanyok, mikozben nyilvanvaloan eloben nem tudsz kozeledni hozzajuk, mert akkor mar reg osszeszedtel volna egyet. kezeltesd a fetisedet es nojj fel.
2021. nov. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Alapjáraton a 11-12 év korkülönbség még nem annyira vészes. De jobban elfogadható ha a lány már 20 év fölötti pl. 25 éves nő 37 éves férfi.

Nem mondom hogy egy 18 éves lány nem gondolkodhat éretten de inkább nekik még a szórakozáson jár az eszük és ez így is van rendjén.

2021. nov. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak a kora nem vonz - amúgy is necces, mivel egy 30 éves általában más célokkal, értékrendekkel rendelkezik, mint egy tinédzser. De ha illünk egymáshoz, jól passzol a személyiségünk, akkor lehetne róla szó.


22

2021. nov. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a páromnak a kora nem vonzott. sőt! Inkább idegesített mivel 14 évvel idősebb tőlem. De viszont! Annyira jól érzem magam vele hogy egy idő után megbékéltem vele és nem gondolok rá hogy ennyivel idősebb.


26N 40F

2021. nov. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan 30as pasi aki tetszik, van aki nem. Emberfüggő, mint szerintem minden korosztályban.


Randiztam egyszer egy 30as sráccal, mondjuk 28nál többnek nem neztem többnek (35 volt).

Nem igazán érződött amikor dumáltunk hogy 14 évvel idősebb nálam, de egy hosszú kapcsolatban előjött volna azért a korkülönbség.


Végülis más miatt nem lett folytatás.

21

2021. nov. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!