Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy régi barátom, aki iránt az utóbbi fél évben elkezdtem többet érezni. Próbáltam magamban elfolytani ezt az érzelmet, de nem ment. Az utóbbi időben azt vettem észre, mintha ő is többet érezne, de én hülye sosem hoztam fel ezt nála. Most úgy néz ki, hogy egy jó darabig nem fogunk tudni találkozni (rajtunk kívülálló okok miatt), tehát nem tudok vele erről beszélni. Telefonon és chaten pedig nem ugyanaz. Viszont van egy másik fiú, akivel elkezdtünk beszélgetni. Nagyon megkedveltem. Kinézetre is az esetem és belsőre is szimpatikus. Viszont egyszerűen nem tudok rá, csak barátként nézni, az előbb említett fiú miatt. (Akik tudják, hogy beszélünk, mindenki szerint jó páros lennénk.) Ti mit tennétek a helyemben, kit választanátok?
2021. nov. 9. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp ne azt akire rá akarnak beszélni és nem magadtól érzed úgy hogy rá lenne szükséged.
2021. nov. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet testi vonzalmat eszervekkel eroltetni, masok velemenye meg legkevesbe szamit.
2021. nov. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent, hogy jó darabig nem tudtok találkozni, időben, távolságban?
2021. nov. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsó: 2hónap még kb., viszont fél éve nem találkoztunk már személyesen. (A fent említett ok miatt). Több száz km a távolság.


Egyébként köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat. :) Ment mindenkinek a zöld.

2021. nov. 9. 17:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4-es ezek szerint azóta érzel így mióta nem találkoztok? Azért ez furcsa. 2 hónap nem a világ, ráérsz kideríteni, ha visszamegy, hogy mi van köztetek.
2021. nov. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös: nem, előtte is így éreztem, csak nem beszéltem vele erről.
2021. nov. 9. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!