Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zsaroltak már öngyilkossággal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsaroltak már öngyilkossággal azért, mert szakítottál vagy nem jöttél össze valakivel? Mit tettél? Ha még nem voltál ilyen helyzetben, hogy ismered magad, mit tennél?

Figyelt kérdés
A zsaroló fél eljutott tettekig is, vagy csak mondta?
2016. júl. 31. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Egyrészt hangos kutya nem harap, másrészt aki ilyen hülye, hadd csinálja. :D
2016. júl. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Megmondtam, hogy csak bebizonyosodott, hogy a szakítás jó döntés volt. És ha direkt akar fájdalmat okizni, semmivel se jobb, mint aki megüt egy nőt, és úgy okoz fájdalmat. (Neki ez volt a vesszőparipája, hogy ő bezzeg sose üt, nem úgy mint mások. Mintha ez olyan különleges erény lenne.)

Aztán megmondtam, hogy hidegen hagy, felőlem az orrom előtt is kinyíehatja magát, csak végre megszabaduljak tőle.


Nem tette meg.

2016. júl. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Költőnő? ***** válasza:
Kétszer volt h ezzel próbáltak zsarolni. Azóta is élnek és virulnak.
2016. júl. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen történne, megpróbálnám lebeszélni, többet nem tudnék tenni, ha valaki ezután is megteszi az már nem az én hibám, az ilyen magasfokú idiótaság már meg is érdemli hogy véget vessen magának.
2016. júl. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vótmá'.
2016. júl. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. Ott hagytam a fenébe. Azóta is vígan él.
2016. júl. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!