Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 8 éve nem tetszett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 8 éve nem tetszett volna neked senki, mit tennél ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

8 éve senki sem tetszett egy kicsit sem, láttam, hogy szépek, kedvesek, jóemberek meg minden, de egy férfi sem mozgatott meg bennem semmit. Pedig nagyon próbálkoztam neten, randiztam egy csomót, tényleg csomót, semmi.


Most viszont találkoztam egy férfival, aki első pillantásra vonz. Nem jóképűbb, nem szebb, nem tanultabb, nem gazdagabb, nem kigyúrtabb, nem jobban öltözöttebb a többieknél, egyszerűen van benne valami, ami nagyon vonz, és első pillantásra bekapcsolt bennem az, ami utoljára nyolc éve.


Tudom, hogy nála is, egyszerűen érzem, le nem veszi a szemét rólam, ha találkozunk, keresi a tekintetem és nézzük egymást, és olyan, mintha ismerném. Még csak köszöntünk egymásnak, tartjuk a távolságot, de távolról.. Házas, gyerekei vannak, a feleségét nem kedvelem, már azelőtt sem bírtam, mielőtt vele találkoztam volna, 10 évvel idősebb nála és nagyon elhanyagolt, hátad mögött kibeszélő, erőszakos fajta. A legkisebb gyereke fél éves, felvették a csokot, közös házuk van.


Teljesen meg vagyok lőve, annyira rosszul jött ez ki. Olyan nagyon ritkán tetszik meg valaki, tényleg nem volt ilyen 8 éve és tudom, hogy vonzódik ő is hozzám.. nem szívesen engedném el az érzést, és a következő 8 évben még rendszeresen fogunk találkozni. Másrészt meg milyen már ez, hiszen házas, és több gyereke van, de vibrál köztünk a levegő. Biztosan normális ember, jóérzésű, egyszerűen érzem, nem hiszem, hogy megcsalná a feleségét. Ahogy mozog, a hangja, a vonásai, mintha nekem lett volna teremtve.


Kb velem egy magas, átlagos testalkatú, nem izmos

[link] és olyan, mint itt a pasi az első fotón, csak 15 kilóval könnyebben.


Tehát nem az van, hogy találok másikat, aki szebb, jobb, okosabb, gazdagabb, valami megmagyarázhatatlan dolog vonz nála, amilyet 8 év alatt nem sikerült találnom, és korábban éreztem ilyet az egyetlen embernél, akibe szerelmes voltam, az az érzés is elsőre csapott le, nagy szerelem volt, neki is elsőre kölcsönös, ahogy megismertük egymást, úgy mélyült a dolog.


Azt hiszem hatalmas hiba lenne elszalasztani, még 8 évet várni ugyanerre az érzésre csak azért, mert az az erőszakos idős nő hamarabb csapott le rá? Tényleg nem gondolkoznék el a dolgon, ha gyakran tetszene meg valaki, de az átlagnál jóval ritkábban van ilyen nálam.


2021. júl. 3. 17:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát :D bennem a linkelt kép semmit nem mozgatott meg :D házas emberrel gáz kezdeni. De ez az én véleményem.
2021. júl. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is kb. ilyen ritkán jön ez, szerintem vagyunk még így sokan. Majdnem meghaltam, annyira szerelmes voltam egy házas férfibe, aki hülyített évekig, de nem kellettem neki egy menetre se. Azt hittem, nem élem túl, azt gondoltam, megint 10 év mire valakire fel fogok tudni figyelni. Ehelyett a "szakításunk" után 1 évvel hihetetlen módon megismertem valakit, aki teljesen elvarázsolt. De ő meg fiatal volt hozzám, meg más akadályok is voltak, ugyanúgy csak szenvedés lett az egészből. Én nem vagyok erőszakos, soha nem is voltam, nem állok senkiért sorba.

Mivel iszonyú ritkán tetszik bárki is, azt hiszem, hogy én többé nem leszek szerelmes.

2021. júl. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

Felejtsd el! Csak reménykedni, szenvedni, szívni fogsz..

Miért 8 év távlatban gondolkodsz vissza és előre is? Holnap jön másik. Biztos kedves, na és..

2021. júl. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Az első(és egyetlen) szerelmemnek is volt barátnője, de amint találkoztunk másnap szakított vele(nem csalta meg, se csók, se szex nem volt, csak beszéltünk és megölelt és tudtuk, hogy hű). De a házasság más, pláne sok gyerekkel, itt nem lehet csak úgy ejteni a párodat. Egyébként nagyon ridegek ketten, alig néznek egymásra, csak a nő beszél, a férfi hümmög, nem fogják egymás kezét, nem nyomnak puszit se, ha találkoznak, illetve sosem mennek ketten a gyerekért, esküszöm, még közel se áll hozzá, rá se néz 1 másodpercnél tovább..


Olyan, mintha a nő lenne a "gazdája", ő meg megtűrné.


Nálam nem szokott félremenni ez az érzés, legalábbis elsőre nem ment félre, csak pár év után elmúlt.


Szerintem is gáz a helyzet, azért írtam ki kérdést.

2021. júl. 3. 17:57
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem tudtam vonzódni olyanokhoz, akik nem mertek kilépni az esetlegesen boldogtalan kapcsolatukból / házasságukból. Egyébként meg lehet nincs semmi gond a házasságukkal, csak te látod nagyon negatív fényben a másik nőt. Ilyen a szerelmes elfogultság. :)


Az, hogy 8 évig nem mozgatott meg senki, nem azt jelenti, hogy újabb 8 évig senki sem fog. Én biztos inkább várnék arra, aki szabad és csak engem akar.

2021. júl. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a gerincem fontosabb lenne ebben az esetben, mint hogy "jaj de hát nálam olyan ritkán jön ilyen elő".
2021. júl. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy kedves, inkább csak jó. Nem kell kedvesnek lennie, tele van a világ gazdag, jóképű, sikeres férfiakkal, engem mégis ő vonz, és nem tudom miért. Benne van valami olyan, ami számomra nagyon vonzó, más számára pedig lehet, hogy nem. Nem tudom mi az a plusz, régebben sem tudtam. Azért nézek vissza, mert ez ugyanaz az érzés, ami 8 éve volt utoljára. Amit azóta kerestem. Korábban itt nyafogtam, hogy nem talál be az érzés már-5-6-7-8 éve, erre tessék, végre megjött, és ilyen hülye helyzetben, de a korom miatt várható volt, harmincas-negyvenes férfiaknál alig él valaki egyedül, ez már nem az a szint, ahol esélyes az egyedülálló férfi.. ez az a korszak, ahol az embereknek van kapcsolatuk egy ideje, és hamarosan válás lehet belőle...


Hjajj. Valószínű egyébként az lesz, hogy egy darabig még nézzük egymást, aztán megszólít, ha készen áll, addig meg nézzük egymást, mert nem bírom nem nézni, ha ott van.

2021. júl. 3. 18:03
 8/22 anonim ***** válasza:
84%
7-es És akkor mi lesz? Pici gyereke van, lehet szuper kapcsolata, kicsit kibillenve szexuálisan, ami ilyenkor előfordul. Nagyon nem mindegy, hogy kifelé mit mutat, és mit akarsz beleképzelni. A 77-ik dimezióban pedig az, hogy meddig menne el, mert lehet a szexig simán, párkapcsolatot nem; de ha azt akarnál is x gyerekkel egy elvált férfi nagyon nem könnyű helyzet.
2021. júl. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Noren1989 ***** válasza:
100%
Semmi gond, szeretőnek is lennie kell valakinek.
2021. júl. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem szexuálisan néz, tudom, milyen, ha úgy néznek. Ő engem néz. Szerető sosem lennék, vagy elhagyja értem a másik nőt, vagy sem, addig nem csókolok meg és fekszem le senkivel, amíg van valakije. Tudom elég abszurdan hangozhat kívülről, de én abszolút azt az opciót látom, hogy elválik értem x időn belül, mert belémszeretett, biztosan nem akarna belőlem szeretőt csinálni, ahogy én sem érezném fairnek, ha velem csalná meg a feleségét. Nem akarom, hogy megcsalja. Ha továbbmegyünk, akkor csak az lehetőség, hogy elhagyja, egyébként tökre nem érdekel, hogy elvált e, én sem voltam apáca egész életemben, felnőttek vagyunk, megoldjuk.
2021. júl. 3. 18:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!