Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire szerencsés az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szerencsés az a csaj, akit 3 hónap után eljegyeznek, majd 1 év után feleségül is vesznek?

Figyelt kérdés
Egy ismerősről van szó, és biztos nem gyerek miatt vették el, mivel nincs gyerekük.
2021. nov. 9. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Semennyire. Az szerencsés, akik együtt is öregszenek meg. 50 év múlva térjünk vissza a kérdésre.
2021. nov. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Semennyire. Az, hogy valakit elvesznek egy dolog. Ha utána boldog házasságban élnek évtizedekig, na az valami. (Ez meg mondjuk nem a szerencsén, hanem a kapcsolatba fektetett munkán múlik)
2021. nov. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
#1 Annyi kiegészítésem volna, hogy azt az 50 évet egymást szeretve, tisztelve, harmónikus kapcsolatban töltik el. Akkor szerencsés.
2021. nov. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
mind1 miért vették el.. ez sem lesz tartós 2-3 évet adok nekik nagyon max 5 év ha közben félre dugnak ..
2021. nov. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Semmennyire. Nagyon meggondolatlan az, aki 3 hónap után megkéri a barátnője kezét, és lány is az, hogy igent mond.
2021. nov. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az attól függ, ki veszi el. Lehet tök szerencsétlen is.🤷
2021. nov. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki a franc akar 1 év ismerettség utàn férjhez menni? Idiòta az ilyen, nem szerencsés.
2021. nov. 10. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én az ilyen hülyékre nem vagyok irigy.
2021. nov. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Mindenkinek mást jelent a szerencse. Van, kinek az, hogy könnyen találja meg azt az embert, akivel szívesen összeházasodna, másnak meg nem ez jelenti a szerencsét. Nyilván, szerintem aki romantikus partnert keres hosszú távra, az mindenkinek szerencse, hogy ilyen hamar ilyen biztos érzései vannak valaki irányába, de ennyi erővel az a pasi is szerecsés, aki 3 hónap után eljegyezte a lányt, miért csak a lánynak lenne ez szerencse, mintha más vágya nem is lehetne :D
2021. nov. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Márciusban ismertem meg a nőt, októberben feleségül vettem. Következő nyáron megszületett a gyerek. 5 éve boldog házasságban élünk, végtelenül szeretjük és tiszteljük egymást. Az igazsághoz persze hozzátartozik, hogy én közel 30 voltam, az asszony 30+. Tudtuk mit akarunk, mire vártunk volna? (Fiatalabb korban nálam sem jöhetett volna ilyen szóba, de ez már más volt minden tekintetben. Szóval azért ilyet csak óvatosan, megfelelő tapasztalattal a hátad mögött, amikor már valóban minden feltétel adott hozzá, és bizony a másik fél is így van ezzel.)
2021. nov. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!