Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy én egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy én egy senki voltam 4 hónap alatt, míg más nőt meg utánam elvett pont 4 hónap után?

Figyelt kérdés
Mikor együtt jártunk, azt mondta 4 hónap, az még semmi idő. Pedig nem is beszéltem vele házasságról, semmiről, csak szimplán nem vett komolyan ,meg többször is átvert. Az új nőt meg már 4 hónap után el is vette, bár előtte teherbe esett. Eljegyzés az nem volt, csak egyből esküvő. Hát őt egész biztosan komolyan veszi, engem meg átvernek.
2021. okt. 29. 10:28
1 2
 1/17 Noren1989 ***** válasza:
100%

Hát, akkor muszáj lett volna neked is gyorsba lefialni...


Megjegyzem, engedd el a sértődöttséged.

2021. okt. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Mi abban az átverés, hogy 4 hónap után nem házasodtatok?
2021. okt. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Ezen teljesen felesleges agyalnod. Abban a nőben megtalálta azt, amit benned nem. És nem, ez nem azt jelenti, hogy nem vagy elég jó. Neki nem voltál az, ezért kell leszarni és gyorsan továbblépni.
2021. okt. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én nem akartam 4 hónap után házasodni, nem azt érzem átverésnek. Hanem hogy engem átvert, és nem vett komolyan.
2021. okt. 29. 10:34
 5/17 A kérdező kommentje:
Meg amúgy elég csúnyán is viselkedett velem, csúnyán is beszélt velem, más nőknek is írogatott mellettem.
2021. okt. 29. 10:36
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért vette el, mert véletlen teherbe ejtette.
2021. okt. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
Egyébként szerintem is azért vette el. Ilyen alapon örülnék inkább, hogy nem én keveredtem ilyen helyzetbe. Egy házasságnak jól megalapozott mindkét fél akaratán nyugvó döntésnek kell lennie érett kapcsolatban, ami nem azon alapul, hogy becsúszott a gyerek.
2021. okt. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
örülj neki, hogy nem te lettél tőle terhes
2021. okt. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Lehet letárgyalták a csokot
2021. okt. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi a francért érdekel téged az exed utóélete? Második kérdés ma, amiben valaki a (leírás szerint) rohadék exe életében vájkál.


Kérdező, a leírásod szerint ez egy rohadék. MIT ÉRDEKEL TÉGED?


Ne hantázz, őszintén írd le, mi a helyzet, mert ilyen kamuindokokból kiírt kérdésekre "őt miért veszi el, engem miért nem vett el?" nem tudunk neked tanácsot adni.

2021. okt. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!