Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti szeretitek azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti szeretitek azt a pasit aki mindig azt mondja amit hallani szeretnétek?

Figyelt kérdés
Ugye ha nem azt mondja akkor veszekedésbe torkolik,és akkor egyből jön a személyeskedés stb..
2021. nov. 10. 16:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Én utálom az ertetleneket. Szoval ha vki olyat mond ami negativ es nem erti meg az ellenérveimet akkor lesz veszekedes mert hulye. Azt gyűlölöm.



Volt aki feltekeny es azt akarta nekem bemagyarázni hogy ha pasikkal chatelek en pasizok meg akarom csalni.

Mondtam nem. De csak fujta tovább es fenyegetett hogy ezert ő is csajozni fog hogy visszakapjam.


Számtalan "süket" pasi van.

2021. nov. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Abboo van veszekedés ha nem hallja meg az ellenérveimet vagy azokat nem képes felfogni, megérteni es annak tukrében folytatni a vitát.


Azaz "lepcsőzni felfelé" a témában es megoldani a konfliktust.

Hanem fujja tovább a téves alaptézisét, amit mar rég megcáfoltam.

2021. nov. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Inkább lenézem az ilyen embereket.


Van különbség a nyalizás és a sértegetés között. Ha valamit mondani szeretne, akár kritizálni, akkor tegye azt, és ha normálisan teszi, akkor nem fogok rosszul reagálni.

2021. nov. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

ma 16:50


"akár kritizálni, akkor tegye azt, és ha normálisan teszi, akkor nem fogok rosszul reagálni."


Pont erről beszélek,ez veszekedésbe torkolik,kritizálást meg nem lehet normálisan csinálni..

2021. nov. 10. 17:00
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

4#

1. Eleve nincs jogunk masik felnott embert nevelni.nem mondhatod meg neki mit tehet mit nem hogy nezhet ki hogyan nem stb. Ez szemelyes terulet sertese. Normalis a sertodes reakcio (pszichologus mondta)

2. egy masik ember nem attol fog megvaltozni, hogy elhordod mindennek, ambíciokat belso motivaciot lehet csak nyujtani. Azaz IGÉNYT támasztani benne arra hogy pl le akarjon fogyni, vagy egeszsegesebben akarjon élni stb.

3. Neki van joga arrol dönteni hogy ő mit akar. Es nem más emberej miatt kell soha valtozni hanem onmagunk miatt. Ez nagyon alap. Ha onmagunk akarunk jobbak lenni az oke. Ha a tarsam vár el tolem barmit kulonben elhagy szakitassal fenyeget es Miatta kenem ilyen olyan amolyanná valtoznom az nagyon nem oke.



+1

Ha neznel motivacios videokat rajonnel arra hogy nem ledegradalassal kritizalassal lehet kihozni az emberekbol azt hogy onmagukat is felulmulják.

Hanem a hit.

Ha bizalmat adsz, hogy menni fog a napi 1 ora edzes megcsinalod drukkolok segitesz neki kitartani biztatod, dicsered hogy már valtozott, stb, akkor menni fog a napi 1 ora edzes


Ha lehuzod hogy még mindig ronda vagy, ugyse vagy semmire képes, kitarto se vagy, es ezeket mantrázod neki akkor valoban semmire nem lesz képes.



Tanulmany:

Minden nap mondd el a gyereknek kitartast menni fog megcsinalod.


Es minden nap mondd el egy masiknak ugyse tudod ez se jo az se sikerult lépj tul.


Szerinted melyikbol milyen ember lesz?



Es mégvalami

Nem az a segitség tamasz motivacio hogy fentrol dirigal vki. Hanem beáll mellé egy egyutt izzadnak. Értsd átvitten.

2021. nov. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

*és együtt



A parom is kritizal. Elmondtam neki, hogy az, hogy joformán gúnyol es elégedetlenkedik, az kizarolag önbecsülést rombol, abszolut nem ambiciot ad, nem is segitség.


Ha ez az amaz a baja, tegye hozzá akkor az ötleteit, vagy akár nyugodtan pénzelhet is, ha ilyen olyan plasztikat akar, vagy barmi.


Nem csak elhordani kell tudni a masikat. Ez önmagaban SEMMI csak romboló. Ötleteljen tervezzen nyújtson segitseget, legyen támasz akkor. Vagy duguljon el, ha csak (meg)bántani tud.



Es NEM ÉRTI mirol beszélek!

Tovabbra is kritizál. Gunyol. Szakitassal zsarol.


Es azert változzam meg, hogy ne hagyjon el?

Csak mert en az exem miatt mar erőn felül megváltoztam, megis elhagyott..

Es tudtam elore ha olyan leszek maximalisan amit ő akar az 100, hogy akkor se fogok kelleni. Es igy lett. Megvaltoztam aztan mi lett? Belekötött rajtam másba!!


Képtelenség embereknek megfelelve élni. Lehetetlen. Es nem is másoknak megfelelve kell élni az meg a másik...


Szoval ez a vita is amikor suket fülekre talál, amiket mondtam, es keptelen valtoztatni, kritizal tovabb de semmit nem segit abban hogy valtozzam, borzalom idegesito. Hogy a fallal beszelek.



Es mégvalami:


Egyutt dolgozok cégekkel elektronikusan. Vezetokkel értekezek egyeztetek.

Mikor felvettek, hajlamosak voltak arra hogy barmely hiba esetén méltatlanul elhordjanak a p.csába olyanokkal pl minthogy "Nem tud olvasni??"


En MINDIG diplomatikusan feleltem es statisztikával stb adatokkal tamasztottam alá azt hogy vegye észre magát hogy pont ő a hulye mert kirabban ezt meg azt meg amazt is megirtam. En ugye nem azzal a stolussal reagáltam hogy b.meg te nem tudsz olvasni...hanem csupan szepen finoman rávezettem őket arra hogy vegyék észre saját magukat..


Es lám, azota barmely hiba esetén kérdeznek, targyilagos udvarias(!),diplomatikus hangnemet ütnek meg, es tudják már hogy nem disznoolban vagxunk gumicsizmában ahol ez a b.meg stilus lenne a menő.


Képesek voltak változni!!!!

Ehhez KELL egy eq sajnos. Vezetokről es nagyemberekrol lattam eddig csak azt hogy RUGALMASAK, tudnak valtoztatni a bevett stílusukon meg a stb!



A saját parom is vezető. Mertem remélni tole azt ha elmondom hogy a kritizálás önmagában az nem beszelgetés, nem problema megoldas, csak egy beszólás talán majd változtat.

Talán rugalmas.

Talán fel tud venni egy másik stilust egy nyitottabb kommunikativabb beszelgetos fonalat.


Es csalodtam😭


Ahogy sokminden masban is csalodtam benne.

A szememben ő egy olyan ffi volt akire szószerint felnéztem. Es egyre több deffektje derul ki:(


Nem egyenes jellem pedig azt hittem, nem határozott donteskepes jellem hanem instabil, es olyan buszke voltam rá anno hog" repedt a mellkasom" is tole, es sorozatban okoz csalodást hogy es egy suttyo senki. neeeeee😭

2021. nov. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

Es ő kritizal engem, aki egy olyan képet tör bennem magárol össze hogy kvázi egy istenbol látom most lassan egy utolso kis simlis suttyo senkiházinak azt,akire felnéztem és szószerint csodáltam.

Akkorát csalódok benne mint egy ház. És ő pampog nekem...

2021. nov. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

5-ös kommentelő


"ronda vagy, ugyse vagy semmire képes"


Nézd,ha valaki rengeteg energiát fektett abba hogy nőkkel komunikáljon,de azok elhajtják akkor ez egy idő után tudja ám taszitani őt a mélyben.Ameddig te nő vagy addig semmi probléma persze,mert ti jót röhögtök a férfiakon..

2021. nov. 10. 21:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem rohognek a ffiakon
2021. nov. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

6-os kommentelő


Teljesen igazat adok neked mindenbe,még olvasni is jó a soraidat.

2021. nov. 10. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!