Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan pasival aki bérleti díjat kér a saját anyjától?

Figyelt kérdés

Úgy alakult hogy elkaptam egy beszélgetést és kiderült, hogy ki lettek dobva az anyjáék onnan ahol laktak és az ő lakásában laknak éppen, viszont a pasi nem csak rezsit fizettet velük, de rendes bérleti díjat méghozzá nem is a keveset, kb ahogy a piacon kapnának.

Ez csak nekem furcsa?


2021. nov. 10. 17:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
És ? Te mennyit fizetsz anyadeknak lakhatásra ?
2021. nov. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Az anyjáék? Anyát a pasijával én sem szállásolnám csak egy hónapig ingyen, anyám viszont lakhatna nálam ingyen hosszabb ideig.


Én rákérdeznék, és attól függetlenül mit mond, járnék vele vagy sem.

2021. nov. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
hat nekem nem lenne pofam ilyenhez es baromira nem szimpatikus a dolog, hacsak nem annyira nagyon kell neki a penz, hogy kb az ehenhalastol menti meg. ettol fuggetlenul nem lehet ebbe beleszolni, az o dolguk, de nem lenne tul jopont nalam.
2021. nov. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%

Mindenképp rákérdeznél, hogyan van ez, nehogy egy félreértés miatt vagjam el feleslegesen ezt a szálat. De ha valóban kér, nem hiszem, hogy tudna olyan indokot felhozni, ami számomra elfogadhatóvá teszi, a családtagok szorult helyzetének kihasználását. Ilyen esetben nem folytatnám az ismerkedést.

Számomra a család ennél sokkal többet ér és jelent. Ha a szüleit képes lehúzni, én mit várhatok?

2021. nov. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Ők nevelték ilyennek. Amikor elkezdtem dolgozni, a fizetésem 80%-át elkérték otthon. Ez persze gondolom teljesen rendben van. :D
2021. nov. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a saját anyámat egy percig sem, ha fizetne sem.


Nagyon nagyon sok dolog állhat mögötte, hogy miért fizet bérleti díjat a mama. Ami az egész mögött van, azt lenne jó tudni, csak utána ítélkezni, véleményt mondani.

2021. nov. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%

#5 ebben igazad van. Nagyon antipatikus a csávó hozzáállása, viszont a gyerekből a szülő csinál antipatikus felnőttet. Ez a fagyi visszanyal esete.


Ezt látta otthon, ezt az attitűdöt tanulta el a szülőktől.


Másfelől meg, nem ismerjük a részleteket, így nem szabad ítélkezni senki felett, és neked is azt javaslom, hogy ne tedd.

2021. nov. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ez beteg dolog szerintem.

Akkor tolem is azt kerne meg a gyerekeitol is, vagy hogy él ez?

2021. nov. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%

Kérdés,hogy ez albérlet-e vagy saját tulajdon?Ha albérlet jogos hogy kéri az anyjáékat,hogy szálljanak be a bérleti díjba hiszen Ők is ott laknak.

Viszont nézzük a másik oldalról: befogadta Őket, nem kerültek utcára, már ez nagy szó. A szülők tartoznak ebben az esetben köszönettel...

2021. nov. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A félre értés végett, nem lakik együtt velük! Van egy saját lakása a szülő városában és oda költöztek az anyjáék.
2021. nov. 10. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!