Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti most azon az álláspont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti most azon az állásponton vagytok, hogy egy pasinak mindig kedvesnek kell lenni?

Figyelt kérdés

Nem hinném, hogy ez mindig járható út. Nem azt mondom, hogy az ember legyen egy tahó, de a túlzott kedvesség sem jó szerintem!


Friedrich Nietzsche írásait például kifejezetten a lázadása miatt kedveltem, jól megmondta időnként a magáét. Modern gondolkodók közül pl. Christopher Hitchens szimpatikus nekem, bár sajnos ő már nincs köztünk. Ők nem voltak azok a kennyérre kenhető emberek, hanem határozottan, de intelligensen kiálltak a véleményük mellett.


2021. nov. 12. 00:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nincsenek azon az állásponton
2021. nov. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Néha olyan, mintha azon lennének.
2021. nov. 12. 00:35
 3/14 anonim ***** válasza:

Ember ő is, elég ha aszerint viselkedik. A hurráoptimizmus gáz és mesterkélt de állatot tartani szokás, nem járni vele.


Én sem vagyok egy kedves ember, addig vagyok barátságos, amíg nem múlik rajta a szabadságom és a felém irányuló tisztelet.

2021. nov. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek ezen az állásponton, soha egyik barátnőm nem mondott ilyet. Beszéltél te akár egy nővel is bizalmasan arról, hogy milyen egy férfi?

Vagy ez megint egy gyakoris "társadalmi felmérésből" levont következtetés?

2021. nov. 12. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Az az álláspontom hogy ezt úgy mondod, mintha nem lennél tisztában az emberi viselkedés alapvető szabályaival. Egy robot kérdezne ilyet...


Az emberek igyekeznek türelmesek lenni a társukkal, nem megbántani az érzéseikez, és ahogy írtad - nem tahónak lenni.

Ez, robotka, nem azt jelenti, hogy mindig, minden körülmények között lesunyt fejjel be kell nyalni a másiknak.

Megmondhatod, amit szeretnél, viszont ha nincs tisztelet abban amit mondasz, akkor nincs értelme a másikkal lenni. Ha nincs tisztelet egy kapcsolatban, akkor semmi sincs. Az csak egy tartalmatlan valami; a kapcsolatok paródiája.


Amúgy nagyon édes ahogy a filozófia egyik hírhedt sovinisztáját úgy jellemezted, hogy "nem kenyérre kenhető" :)

Kívánom hogy hozzon össze a sors egy olyan nővel aki hasonlóan nem kenyérre kenhető a férfi nemmel kapcsolatban.

2021. nov. 12. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen. Minden élőlénynek mindig kedvesnek léne lenni.
2021. nov. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez butaság! Azt várom hogy adja önmagát!
2021. nov. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7. Igen csak az az önmaga legyen tökéletes is egyszerre.
2021. nov. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen csak pl Nietzsche bele is bolondult az erőltetetett antiempátiájába.
2021. nov. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a kedves embereket szeretem,nyilván ebben is meg kell találni a normális mértéket. Az a túlzott nyálas,erőltetett kedvesség ugyanúgy taszít,mintha bunkó lenne.
2021. nov. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!