Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen vagyok! Lányok?

Figyelt kérdés

Na szóval kezdeném azzal h nincs barátnőm de elég sokan érdeklődnek irántam, ennek ellenére én már 17évesen az igazira várok és nem akarok összefeküdni minden lánnyal...:/

Kiskorom óta sportolok 3éve kondizok de nem szedek semmit, a környezetem elég intelligensnek tart mivel jól tanulok gitározom nem sokat káromkodok jól kitudom magam fejezni szóval volt gyerekszobám és szocializálódtam:D

182centi magas vagyok 75kg kockahas barna bőr sötétbarna haj épp annyira hosszú h vasalni tudjam illetve a szemem is sötétbarna.

Annak ellenére h vasalom a hajam nemvagyok bu..is nem akarok csajos cuccokat hordani csak szeretek igényesen kinézni:)

Ha valakinek megtetszettem írjon:)

Köszi


2010. szept. 4. 14:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
39%

"nem akarok összefeküdni minden lánnyal"


férfi vagy?

2010. szept. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Igen bocsi természetesen az vagyok:) csak néha írok ki kérdést így elfelejtettem konkretizálni:)
2010. szept. 4. 14:19
 3/29 anonim ***** válasza:

Ez elég vicces! Azt mondod, tetszel a csajoknak, meg te vagy a tökéletes férfi, sőt vannak elveid és nem dugsz meg midnen csajt, aki szembe jön.

Akkor miért akarsz itt ismerkedni? Hm?

2010. szept. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
nem az h vicces csak furcsa h ahhoz képest miylen jó pasi vagy miért neten ismerkedsz a környezetedben nincsenek szép lányok vagy mi?
2010. szept. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Igen igazad van. A környezetembe csak olyan lányok vannak akik a külsőmet nézik és úgy ismerkednek h dejó tested van vagy hasonlók de soha nem mondja senki h jó veled beszélgetni vagy kedves vagy aranyos..:/ stb..

Amúgy nem mondtam h én vagyok a tökéletes férfi de talán nem is tartom még magam annak mivel 17éves vagyok:)

2010. szept. 4. 14:23
 6/29 A kérdező kommentje:
Ezért gondoltam h esetleg van olyan normális lány aki olvassa az oldalt
2010. szept. 4. 14:24
 7/29 anonim ***** válasza:

dettó. miért neten ismerkedsz? főleg ha ez mind igaz, akkor tuti hogy baromi könnyen találhatsz magadnak bármilyen jó, intelligens, normális csajt. :) szóval... kár hogy tuti nem ott élsz, ahol én. :)


16L

2010. szept. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

jah, bocsi, előttem válaszoltad meg a miért neten ismerkedsz kérdésemet. :D


(Előző voltam.)

2010. szept. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
A szépség elég tág fogalom:) Álltalába próbálom megismerni egy lány belső tulajdonságait és nem nagyon nézem a külsejét, persze azért a legjobb ha a kettő együtt jár
2010. szept. 4. 14:26
 10/29 anonim ***** válasza:
Semmi negatívumot nem írtál.Ez érdekes.De hát ki ne akarna járni Supermannel?Még szólj néhány szót a Kriptonról,és lesznek lányok bőven.
2010. szept. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!