Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit gondoltok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok, ha egy nő strandra mikro bikinit vesz fel?

Figyelt kérdés

Mondjuk ilyet:

[link]



2021. nov. 14. 10:12
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
35%
Foglak, duglak! Ez jutna az eszembe.
2021. nov. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
92%

Az #1-es megragadt ősember szinten.


Szerintem elég ocsmány és igénytelen, vagy vegyél fel normális bikinit (ami lehet szexis), vagy járj el nudista strandra. Inkább az utóbbit.

2021. nov. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:
Pont ezen gondolkozom, hogy milyen hatást váltanék ki az emberekből, ha így mennék strandra. Szerintem a nők irigykedve néznének, a férfiak elkezdenének fantáziálni rólam, hogy milyen lehet velem szexelni. Sokan könnyűvérűnek gondolnának, pedig nincs összefüggés a 2 között.
2021. nov. 14. 10:24
 4/60 anonim ***** válasza:
40%
Megragadtam ősember szintén...ha ilyen bikinit vesz fel valaki jó alakkal, akkor mégis mi az ami legelőször eszébe jut az embernek? Na ne már, hogy egy romantikus séta, majd egy vacsora!
2021. nov. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
95%
Egy normális bikini is lehet vonzó, ebben csak khurvának fogsz tűnni
2021. nov. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem bikini, hanem egy madzag😂
2021. nov. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a bikinit már kár felvenni, ettől meztelenül is jobb - és olcsóbb!!!
2021. nov. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:
Ősz elején megcsináltattam a melleimet és csodásak lettek, annyira szuper munkát végzett az orvosom, végre nincs önbizalomhiányom a korábbi átlagos melleim miatt. Ruhában is kaptam már sok pozitív visszajelzést élőben a férfiaktól, kíváncsi lennék, hogy így még többet kapnék-e.
2021. nov. 14. 10:28
 9/60 anonim ***** válasza:
94%

Na jó, ez már megint egy pasi, a 3-as után egyértelmű 😂

Nő nem ír ilyen ostobán.

Menj ki egyszer a Lupára, még az ottani ízlésteken plasztikrémek sem hordanak ilyen "fürdőruhát".

2021. nov. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:
Persze, akinek jól esnek a férfiak bókjai és szebbé teszik a napját, az csak pasi lehet, teljesen logikus. Ez nem jelenti azt, hogy bármilyikükkel is szexelnék. Szoktam járni a Lupára, elárulom neked, hogy szeptember 12 óta zárva van. Most beltéri strandra lehet csak menni ősszel/télen.
2021. nov. 14. 10:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!