Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, milyen fürdőruhába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen fürdőruhába menjek strandra, ha épp menstruálok?

Figyelt kérdés
Holnapra beszéltük meg a találkozót a pasival, nekem ma reggel váratlanul megjött. Ez még nem lenne akkora probléma, úgyis tampont használok, most is így fogok tenni. A gond az, hogy nekem ilyenkor nagyon felpuffad a hasam. Emiatt célszerű kerülnöm a kétrészes bikinit és inkább egyrészes fürdőruhát felvennem, ami takarja valamennyire a hasamat?

2020. júl. 4. 18:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
2.napon? semmilyenben, mert tuti ha a helyedben lennék lemondanám..Gondolkodj egy kicsit, és ne a hasadon..
2020. júl. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
4%

Egyrészesben meg ki fog röhögni!

Mi ez a találkozó? Meg pasi? Nincs párod? Ne randizni menj a strandra!

2020. júl. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem mondom le, számtalanszor strandoltam már tamponnal, eddig sosem volt belőle gond. 3. találkozónk, nem akarom elszúrni vagy rossz benyomást tenni rá.
2020. júl. 4. 18:27
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
3 Felnőtt értelmes férfinek simán megtudod mondani,hogy bocs, de megjött/ vagy menstruálok..teljesen természetes.. Nem értelek.. Egy egy gyerek, vagy te vagy az?..
2020. júl. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%
4+ Az ennél milliószor gázabb lesz egy friss ismeretségbe, ha baleseted lesz, és nem tudsz mit tenni, bármennyire is felkészülsz..
2020. júl. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Huszonévesek vagyunk, illetve ő pár hét múlva 30 lesz. Nincs gond, simán lemondhatnám, biztosan megértené, de én nem akarom, várom már nagyon a holnapot. Nem azt kérdeztem, hogy lemondjam-e, mert tuti nem fogom, hanem azt, hogy puffadó has miatt célszerűbb-e az egyrészes.
2020. júl. 4. 18:41
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Senki nem fog hülyének nézni egyrészesben. Sokan hordanak bikini helyett fürdőruhát, sőt tankinit (az még jobb is, jobban takar).
2020. júl. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

Simán jó az egyrészes. Sőt, én azt is ajánlom, de főleg azért mert a szavaidból úgy veszem ki hogy abban komfortosabbban éreznéd magad.

Épp elég feszült az ember egy friss randin, ne tetézd ezt olyan cuccal amiben nem érzed jól magad.

2020. júl. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Alapból mindig bikiniben járok, de van egy egyrészesem, amit kb. évente 1-2-szer hordok. Ez sem mamás, szerintem csinos fazon.
2020. júl. 4. 18:50
 10/19 anonim ***** válasza:
7%
Vegyél kismama fürdőruhát, örülni fog neki biztos :)
2020. júl. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!