Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szétcseszem azzal a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szétcseszem azzal a volt férjem kapcsolatát, hogy "erőltetem", hogy elvigye a gyerekünket magával kb hetente egyszer?

Figyelt kérdés
Állítólag rendszeres a vita emiatt közöttük, hogy minden héten "lepasszolom" a gyereket, és nincs egy nyugodt hétvégéjük miattam.
2021. nov. 14. 16:29
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
A gyerek apja összevissza dolgozik, hétköznap is, hétvégén is. Amikor ráér, akkor elviszi pár órára, de emellett bőven van ideje a barátnőre is, hiszen együtt laknak. A gyerekre töredék idő nem jut. Tizedannyit nincs vele az apja, mint én.
2021. nov. 14. 17:02
 12/50 anonim ***** válasza:
39%
#10 arról, hogy tudja, hogy ez gondot okoz a férje új kapcsolatában, hogy nem tud nyugodtan a párjával lenni hétvégente, mégis lepasszolja a gyereket. És nyilván a férj ezt visszautasítani nem tudja, mert akkor meg ő lenne a rossz apa.
2021. nov. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:
12: Lehet, de nekem a gyerekem lelkivilága fontosabb, hogy lássa az apját, mint egy felnőtt nő lelkivilága, aki nem tud elviselni egy kisgyereket hetente kb 3 óra hosszára.
2021. nov. 14. 17:06
 14/50 anonim ***** válasza:
39%
azért egy munkanap meg egy hétvége nem ugyanaz. miért nem hétköznap viteted vele el?
2021. nov. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%
3 óráról van szó?
2021. nov. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
31%
#13 nem arról van szó, hogy nem tudja elviselni a kisgyereket, hanem nem ugyanaz, hogy két ember kettesben van vagy ha hármasban. Nekem eléggé az jön be, hogy nem tettél még le a férjedről és ez nem a gyerekedről szól, hanem rólad. Mert ez csak neked jó. A gyerekednek se jó, ha olyan helyzetbe hozod, ahol ez rossz az apjának.
2021. nov. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
46%

Nem olvastok? Apuka hétvégén is van, hogy dolgozik. Valszeg nem jut a gyerekre 2*2 hétvégéje egy hónapban, ezért össze-vissza kell rá vigyáznia.


Sz.rd le az új férjed kapcsolatát, kérdező. Ha gyerekes pasival kezd valaki, ne várja már el, hogy ugyanaz a kényelem meglegyen, mint egy gyermektelen pasi esetén, mert nem reális. Az exed legyártotta a gyereket, nem csak azért felelősség egy új élet, mert pénzelni kell többtíz évig, hanem azért is, mert vagy jól megnézed a párod előre, vagy küzdesz a kapcsolatodért, vagy benyeled, hogy nehezebb a csajozás/új párkapcsolat, mert már apa vagy.


Szerintem engedd el a füled mellett a panaszkodást, és csináld úgy, ahogy neked jó. A volt férjed meg növesszen f.szt, és ne az új nőjére fogja, hogy még hétvégi apuka sem akar lenni. Így járt, vigye a ráeső nehézséget.

2021. nov. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
12%

Mi a p*csának erőlteted!??? Orulj neki, h nem akarja látni!

Iszonyu melóm van abban, hogy elmartam az első férjemtől a gyereket (aki az első gyerekem biologiai apja) oruljél neki!!!

2021. nov. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
43%
#18 szerintem itt is erre megy ki a dolog, hogy megromoljon a gyerek viszonya az apjával. Majd szakít a nővel mert az nem bírja, hogy nem tudnak ketten lenni, ez meg majd feszkót okoz a gyerek és az apa között.
2021. nov. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:
16: Valóban nem tettem még le róla. Arról, hogy azért legyen apja a gyereknek...
2021. nov. 14. 20:25
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!