Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szétcseszem azzal a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szétcseszem azzal a volt férjem kapcsolatát, hogy "erőltetem", hogy elvigye a gyerekünket magával kb hetente egyszer?

Figyelt kérdés
Állítólag rendszeres a vita emiatt közöttük, hogy minden héten "lepasszolom" a gyereket, és nincs egy nyugodt hétvégéjük miattam.
2021. nov. 14. 16:29
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:
28: Én annyit kérdezek, hogy mikor viszi. Ő mondta még régebben, hogy a hétvége jobb neki.
2021. nov. 14. 21:12
 32/50 anonim ***** válasza:
100%
akkor meg neki kell lejátszani otthon, ha ebből feszültség van. ez nem a te problémád.
2021. nov. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
52%

#32 bocs, de nagyon nagy suttyúság így állni a dolgokhoz, hogy nem az én dolgom ilyen esetben. egy olyan rendszert kellene kialakítani ami nem termel feszültséget. különben nem lesz jó hosszútávon ez.


Nekem amúgy az jut eszembe, hogy lehet meg kéne próbálni valahogy előre kitalálni hogy mi lesz. Melyik héten/hétvégén hol van pl. És esetleg a nap változhat. És akkor ha mindenki azt mondja hogy ez így jó, akkor ok, lehet vele tervezni, nem kell folyton egyeztetni, neked sem kell ráirogatni. Mert az sem egészséges szerintem ha túl sok ilyen kommunikáció van és be van lógva egymás életébe folyton.

2021. nov. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom miért lett lepontozva az, aki szerint szétcseszi ez az új kapcsolatot. Hiszen ez volt a kérdés. Én is így gondolom, de ettől függetlenül ezzel nem azt állítom, hogy normálisnak tartom a kialakult helyzetet. De szerintem teljesen érthető, hogy nem akar minden hétvégét az új csaj a gyerekeddel tölteni. Azért ne mondd már, hogy a hétköznap munka után, fáradtan ugyanúgy lehet romantikázni, mint hétvégén pihenten. És elsősorban a ti gyereketek, nektek kellene megoldani a helyzetet. Az apukának ezek szerint nincs túl sok igénye apukásat játszani, ami k*rva szomorú és elítélendő a szememben, akkor kellett volna gondolkodni mielőtt megcsinálta. Nem igazságos, hogy a nevelés 90%-ban a te dolgod, és neked kell folyamatosan igazodni. Azt is megértem, hogy nem akarod, hogy apa nélkül nőjjön fel, de ezt nektek kell megdumálni. Lefektetni a szabályokat, rendszert kialakítani, amihez tartjátok magatokat.
2021. nov. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
42%
Mit szólna az új nőcske, ha közös gyerekfelugyelet lenne? Ami amúgy a világ legtermészetesebb dolga lenne, mert a gyerek nem szűnik meg létezni a válással, bármennyire is szeretné némelyik gonosz mostoha. Igenis gonosz az ilyen. Ha az apa hét közben le se sz..ja a gyereket, akkor foglalkozzon vele legalább hét végén. Nehogy már csak az elvált apaknak járjon a szabadidő. Ha én elválok, nő létemre én is akarok majd pasizni, leszarom az új nő lelkivilagat, nem leszek azért 0-24-ben csak én a gyerekkel, hogy ők úgy tehessenek, mintha meg se született volna az a kisgyerek. De az én férjem az ilyen hisztirinyat kivágná, mint macskát szarni, mert a kislányunk a mindene. Mondjuk nem biztos, mert amúgy senkivel se szeret konfrontalodni a férjem, nem vagyok meggyőződve róla, hogy kiallna a gyerekéért ilyen helyzetben. Mellettem se állt ki soha. De közös felügyeletet szeretnénk mindketten. Kíváncsi vagyok, ha lesz új nő, ehhez mit fog szolni. Én soha nem venném a bátorságot, hogy megszabjam az új páromnak, mennyit lehet vele a gyereke. Ha egyedül csak ő nevelné, annak is bele kell fernie. Akinek ez nem fér bele, az kezdjen olyan pasival, akinek nincs gyereke. De nehogy már az legyen az alap, hogy sokat akar egy apa vagy egy gyerek heti 1-2 nap lathatassal!!!! Baj van a fejekben, mert még mindig természetesnek veszik, hogy válás után az apa megszűnik apa lenni. Ami egy röhej.
2021. nov. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
20%
#35 én addig olvastalak amíg legonoszozol egy embert, mert szeretne kettesben lenni a párjával. pff.
2021. nov. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
75%

33 előtte már írtam, csak persze ez nem látszik, hogy üljenek le és beszéljék meg. ha megbeszélik és utána feszültség van, az már tényleg nem az ő dolga.

egyébként a hétvégéket én felváltva kérném. nálunk is így van. így mindkét szülőnek lehet egy kis élete.

2021. nov. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekel az új csak bármi igénye egyébként? Kérdező, rád annyi tartozik, hogy a gyereked úgy neveld, ahogy szerinted neki jó. A konfliktust kezeljék ők, neked mi közöd hozzá? Aki itt érvel, hogy de sz.r lehet, hogy nem lehettek kettesben... Ezért nem ösztönből megyünk bele kapcsolatba, hanem felelősen gondolkozva. Ennek a fickónak gyereke van, ez van. Majd még a gyerek áll sarokba az új p.nci miatt. :D Nevetséges.
2021. nov. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
84%

de te miről beszélsz? csak anyukának legyen szabad hétvégéje? miért?

ha már így alakult, hogy nem élnek együtt, akkor miért kéne szívni bármelyik szülőnek? nem jobb, ha rendesen megbeszélik, és ha nyugi van, akkor az a gyereknek is sokkal jobb?

2021. nov. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
41%
Persze 38,károghatsz itt, de normális helyeken figyelembe vesszük mások igényeit, főleg ha ennek hatása lehet pl a gyerek életére. apuka nem tűnik egy mintaapának, úgyhogy a gyereknek nem hinném hogy az szolgálja az érdekeit, hogy lenyomják őt apukáék torkán, akiknek láthatóan semmi kedvük hozzá. Otthon meg áll a baj, mert az új csaj, tok jogosan nem akarja minden hétvégén a gyerek fejét nézni. Ettől apuka ideges, és szépen lassan a gyereken vezeti le, és egyre jobban fogja őt is zavarni, ha ott van. Komolyan ennyire nem vagytok képesek átlátni a dolgot? Csak fújjátok, hogy hát de bezzeg én aztán le sem szarnám mások igényét... Ügyesek vagytok. Természetesen apuka vegye ki a részét, de ennek nem ez a módja
2021. nov. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!