Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szétcseszem azzal a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szétcseszem azzal a volt férjem kapcsolatát, hogy "erőltetem", hogy elvigye a gyerekünket magával kb hetente egyszer?

Figyelt kérdés
Állítólag rendszeres a vita emiatt közöttük, hogy minden héten "lepasszolom" a gyereket, és nincs egy nyugodt hétvégéjük miattam.
2021. nov. 14. 16:29
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
65%
#40: Nem azt írtam, hogy csak azzal foglalkozzon, hogy a gyereket jól nevelje? De neki mi köze az új csajhoz? Intézze apuka. Ha meg a gyereknek az a jó, hogy nem megy oda, mert nem akar, akkor azt megint csak meccsezze le az apuka az új nővel, hogy elmarja a gyerekétől. Én ténylegesen leszarnám az új csaj igényeit, gyerekes apát választott, az ezzel jár. A kérdezőnek az a dolga, hogy a gyerek igényeit figyelembe vegye, amit mellesleg az új csaj magasról l.szar.
2021. nov. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
0%
azért mert szeretne szabad hétvégét? az nem leszarás, hanem jogos igény. inkább az kéne, hogy hétköznap is vigyék. de ezt meg kell beszélni. akár hármasban is
2021. nov. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:
39: Megnyugtatlak, nincsen szabad hétvégém. Legalább is az én elképzelésem szerint az, hogy 3 órára elviszi a gyereket, attól még nem lesz szabad az egész hétvége a számomra. Ami nem is baj. Nem lerázni akarom magamról a gyerekem, hanem azt szeretném, hogy legyen kapcsolata az apjával. Aki azt írta, hogy alakítsunk ki rendszert - nos éppen azért van rugalmas láthatás, mert az apának sincs rendszer az életében, kiszámíthatatlan, hogy mikor dolgozik, de hétköznap fáradt, akkor nem viszi el (ez az apa döntése), hétvégén pedig nem tud hosszabb időt megoldani. Például hogy akár egy egész hétvégét nála töltsön a gyerekünk. Akkor nehogy már katasztófa legyen, hogy kőkemény heti 3 órát rászán a gyerekére.
2021. nov. 15. 18:02
 44/50 A kérdező kommentje:
40: Akkor szerinted mi lenbe a módja? Ennél korrektebb módon én már nem tudok hozzáálkni, mint, hogy vigye AMIKOR akarja. De heti egyszer azért vigye már el, mégiscsak állítólag szereti, a gyerek is igényelné az apja társaságát. Nem hiszem el, hogy egy JÓL működő kapcsolat erre rá tud menni. Plusz infó, hogy a kislányunk ráadásul félénk, csendes, nyugis gyerek, tehát még azt sem lehet mondani, hogy tönkreteszi a nő idegeit ebben a heti 3 órában.
2021. nov. 15. 18:08
 45/50 anonim ***** válasza:
100%
de ez egy baromság a 3 óra. ezen kéne változtatni. bíróság előtt egyeztetek meg?
2021. nov. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Hát ez az, azzal a 3 órával van a baj. Sajnálom hogy ezt kell mondjam, de a leírásod alapján maximum kirakatba kellett a volt férjednek a gyerek. Aki szereti az nem így, ennyit, ilyen mennyiségben törődik vele. Aki szereti annak nem kifogás, hogy fáradt (lásd te magad sem ülteted a sarokba a gyereket ha fáradt vagy), aki szereti, az időt szakít a másikra, helyet csinál neki az életében (az új életében is). Ha nem hajlik más megoldásra, akkor bármennyire is fáj, de inkább azt kellene szorgalmaznod, hogy egyáltalán ne legyen része a lánya életének. Hátha észbe kap... Nem gondolnám, hogy az ne okozna éppen akkora sebet a gyerekben, ha van egy apja, akire rá kell őt erőszakolni, aki csak akkor hajlandó találkozni vele, ha anya már,, kényszeríti". Érzi, hogy nem kívánatos személy
2021. nov. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:
45: Bíróság előtt rugalmas láthatási időben egyeztünk meg. Bármikor jöhetne, és vihetné a gyereket, amikor akarja, épp azért, hogy ne a kislányunk lássa kárát a válásunknak.
2021. nov. 15. 20:45
 48/50 A kérdező kommentje:
46: "Aki szereti az nem így, ennyit, ilyen mennyiségben törődik vele" - elgondolkodtam ezen, amit írtál. Remélem nincs igazad...
2021. nov. 15. 20:47
 49/50 anonim ***** válasza:
100%

mi is megegyeztünk. egy hét itt, egy hét ott. de nálunk nagy a gyerek.

viszont a 3 óra, az nem rugalmas, hanem semmi. kérd újra. ez egy kicseszés veled. már ha úgy gondolod, hogy ez jó a gyereknek.

2021. nov. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
61%

Pont nem érdekelne a másik nő lelki világa. TUDJA, hogyha gyerekes pasival jön össze, akkor számolnia kell a kölykökkel is.

Akinek ez nem fér bele, az ne kezdjen elvált apukával. Ennyi.

2021. nov. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!