Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők,ti,hogyan viszonyulnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők,ti,hogyan viszonyulnátok egy ilyen férfihoz?

Figyelt kérdés
Aki nem féltékenykedik,ha tudja is,hogy megcsalod,nem érdekli,ugyanúgy szeret.
2021. nov. 14. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Ezmiez? Nem vagyok olyannal akit megcsalok mert nem elég. Akkor eleve azzal vagyok akivel szerinted csalok.

Édes istenem. Itt mindig van lejjebb 🤦😂

2021. nov. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Kerdes tetszik e a pasi

Korban hozzam illik e

Milyen az ertekrendje

Jo e az agyban

Haztartassal hogy all

Eleg nyitott e hozzam kepest

Hajlando e tanulni

Etc ...


Kb meg 100 dolog van ami kerdeses. Egy csak egy dolog amit irtal!

2021. nov. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
A féltékenykedéstől messze menekülök, de ez a véglet se jobb. Ha neki nem gond, hogy megcsalják, akkor vajon ő hűséges lesz? Mert én speciel hűséges típus vagyok, de el is várom a hűséget.
2021. nov. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Nálam alap, hogy ne féltékenykedjen a párom. És mivel úgysem csalnám meg, nem lenne mit megtudnia.

Viszont a lábtörlőket nem szeretem, akivel következmények nélkül megtehetném, hogy megcsalom. Nem bírom, ha valaki ennyire társfüggő, és ennyire nincs büszkesége.

Persze az más, ha két ember megbeszéli, hogy nyitott kapcsolat, vagy bármi, de úgy sejtem, nem erről van szó.

2021. nov. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem kéne ilyen, akit nem érdekel, ha félremegyek.
2021. nov. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Off:

Ti a szmájlikat hogyan illesztitek a szövegbe? Mert én nem látok ilyen opciót.

2021. nov. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem avat be hogyan szedi fel a fickóját és nem kell rá bólogatnom, hogyan szexelnek, akkor annyira nem izgat. Ne mondja, csak csinálja:) Akkor nem zavar:) annyira.
2021. nov. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

1-es,nem értetted meg a kérdést.

Többieknek köszönöm a válaszokat!

2021. nov. 15. 16:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem az, hogy nem féltékenykedik, az szimpatikus. Az nem, akinek ennyire nem fontos a monogámia és ennyire lábtörlő. Nekem fontos a monogámia és nem gondolom, hogy valaki akkor szeret igazán, ha bármit elvisel tőlem, még akkor is, ha ilyet én nem tennék vele.
2021. nov. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Eleve nem vagyok együtt féltékenykedő pasassal. Hogyne.
2021. nov. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!