Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány, aki szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki szereti húzni a pasik agyát? Szeret velük incselkedni, flörtölni tét nélkül? Ebből milyen félreértések származnak és hogy lehet rendezni ezt?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek az ilyen magatartásról általában?

2021. nov. 15. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Vannak, nőben is, férfiban is ismerek ilyet. Aztán jön a "de hát én nem is úgy gondoltam" ügy. Tisztázni nem fogod tudni, ő úgyis elhiszi, hogy nem tett semmit. Nekem pont tegnap volt ilyen pasiban. Konkrétan ki tudnám másolni neki, hogy miket írt messengeren, de feleslegesnek érzem a befektetett energiát, úgysem érdekel. ;)
2021. nov. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Minden nagyobb társaságban vannak ilyen nők, a férfiak meg pörögnek körülöttük falkában, udorító.
2021. nov. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Elsőre azt olvastam, hogy "incelkedni" - a sok kérdés hatására, ahol ez a szó - akár támogatóan, akár fikázva - előfordul.


Amúgy az ilyen viselkedés idegesítő, olyan mint az a gyerek aki mindenre "miért"-el kérdez vissza, vagy megismétli amit a másik mond. Kicsinyes, és öncélú szórakozás.



Sajnos - most ne értsétek ezt félre, nem támogatom azt ami ebből kisül - az ilyen az, aki előbb-utóbb belefut egy pszichopata vagy szadista férfibe, aki ezért "bosszút áll" rajta.


Ráadásul egy idő után megutálják, mert ez a viselkedés idegesítő és komolyanvehetetlen.

2021. nov. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Társkereső is tele van ilyen szűz k**rvákkal,akik húzzák a pasik agyát de eszük ágában sincs randizni. vagy ott vannak az Insta "modellek" akiknek a csöcsük,seggük kint van és élvezik hogy csorgatják a pasik a nyálukat
2021. nov. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyszer engem is magába bolondított egy ilyen nő. Aztán mindent letagadott.
2021. nov. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A "tét nélkül" résszel vitatkoznék, különösen amikor egy családos emberrel csinálja ezt valaki.
2021. nov. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Én férfit ilyet nem ismertem, de nőt elég sokat. Szerintem mind önbizalomhiányos, vagy valami gyermekkori létben ragadt.

Volt egy barátnőm tini koromban, és nagyon tudta húzni a pasik agyát. Nem akart tőlük semmit, de nagyon az ujja köré tudta őket csavarni. Én is arra gondoltam, ha nem vigyáz egyszer valamelyik jól elkapja, aztán megnézheti magát.

Találkoztam vele pár éve, aztán beszélgettünk.

-Emlékszel a Csabára a D-ből? Huh, de jó pasi.

-Emlékszem, tényleg jó pasi.

-Képzeld, ő a familyfrostos fiú, és múltkor elkérte a számomat, és azóta is írogat. Teljesen szerelmes belém. De én nem akarok ám tőle semmit!

Mindezt úgy, hogy ott ült az aktuális pasija, aki nem is állta meg szó nélkül:

-Dehogy szerelmes beléd, meg akar d.ugni.

Én is csak néztem. 16 évesen még oké, de 40 évesen így gondolkodni?

2021. nov. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Folyamatos igazolás kell a pasiktól hogy még jó nő, még kívánják?
2021. nov. 15. 17:21
 9/10 anonim ***** válasza:

Tét nélkül??? Veszélyes játék, mert ha te felhúzod őt és nem érti a nemet, akkor rába... szó szerint.


Nekem volt ilyen lányismerősöm, flörtölt mindenkivel, aztán csodálkozott, mert nem viselkedett mindenki úriemberként vele, de az ő baja.

2021. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es: szerintem igen. Pont erről van szó. Ráadásul még akkor is csinálja, ha kapcsolatban van. Egy normális ember nem akar mindenkinek tetszeni, csak a párjának.
2021. nov. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!