Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul, hogy sokszor félreértenek?

Figyelt kérdés

Életvidám, kedves lánynak tartom magam, szeretek mosolyogni, emberek között lenni, szívesen barátkozom. Ha tudok akkor segítek ahol szükség van rám. A munkahelyem is megköveteli ezt. Ez nem önfényezés, ilyen az alaptermészetem (persze bőven van hibám nekem is), de sokszor félreértenek a férfiak. Megkaptam már, hogy hülye rib.nc vagyok, mert visszautasítottam valakit és minek küldtem neki jeleket, miközben semmi ilyet nem tettem. Többször volt, hogy bepróbálkoztak emiatt. Tudom, ennél nagyobb problémám sosem legyen, de kezd már kellemetlen lenni. Ismerkedni sem akarok, mert boldog párkapcsolatban élek egy ideje. Nem vagyok egy szépség sem, a külsőmet tekintve átlag alatt mozgok valahol. Bunkó senkivel sem akarok lenni és jégkirálynőt sem játszani, mert az nem én lennék.

Lányok akik jártak illetve járnak az én cipőmben, mi a megoldás?



2017. okt. 14. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Férfiként mondom(ha nem baj), hogy semmit sem csinálsz rosszul, egyszerűen számolni kell nőként a kiéhezett, frusztrált, sikertelen férfiak hadával, akik a legapróbb pozitív női jelzést is feléjük irányulónak ítélnek meg és ugranak rá, mint cica az egérre. A hiba az ő készülékükben van, te maradj ilyen, nehogy már változtatnod kelljen az alapból pozitív, kedves személyiségeden emiatt...
2017. okt. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Van az a helyzet, hogy te nem csinálsz valmit rosszul, szimplán a másik hü-lye. Aki le.ri.b@nc0zik bárkit, aki nem volt hajlandó elmenni randizni vele, vgy lefeküdni több mint valószínű ide kell sorolni.


Ennek ellenére valószínűleg az történik, hogy te észrevétlenül önakaraton kívül is teszel olyan mozdulatokat, amit az illető jelnek vesz, mert nem nézi az alap természetedet, csak azt amit hallott/ olvasott a csajozásról és e miatt félreértette.

2017. okt. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aki azért minősít valakit, mert nem úgy alakultak a dolgok, ahogy ő elképzelte, annál komoly gondok vannak. Nem kell ennyire alkalmazkodónak lenni, ez az ő problémájuk, nem a tiéd, oldják meg ők.
2017. okt. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!