Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csesztet mindenki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csesztet mindenki? Szóval 17 éves lány vagyok nem volt még barátom. De nem is vágyok még kapcsolatra.

Figyelt kérdés
Anyu már megkérdezte tőlem hogy nem-e vagyok leszbikus teljesen kiakadtam, meg hogy na ma fiúval voltál azért jöttél később haza? Barátok is hh neked nincs barátod? stb.. Már elegem van miért kell mindenkinek pasi? Majd ha úgy érzem hogy kell pasi akkor keresek, de most nem jól elvagyok.. Csak sajnos nem mindenki érti meg és furcsa tekintettel néznek rám..:( Elég komolynak gondolom magam ilyen téren... Lehet ez is baj? Hogy túl komoly vagyok? Köszönöm a válaszokat!:)
2010. szept. 4. 16:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A kedves válaszoló nem komolytalannak tartotta a párkapcsolatot szerintem, inkább csak elmagyarázta, hogy mivel jelen pillanatban nem érdeklik a párkapcsolatok ezért olyan dolgot csinál ami érdekli. A kettő nem zárja ki egymást: majd jön az, aki megérdemli hogy mindezeket hanyagolja.

Elemezd a mondatokat mielőtt válaszolsz és sértegetsz bárkit is.

2010. szept. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!