Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem töröl az ismerősei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem töröl az ismerősei közül?

Figyelt kérdés
Be vallottam hogy többet érzek iránta, de ő ezt nem tudja viszonozni mert nem vagyok az ideálja,ezért azt szeretné ha nem is beszélnénk. De akkor miért nem töröl vagy tilt minden közösségi platformon ahol az ismerőse vagyok? Ezt nem értem. Állítólag most van barátja, így pláne nem értem.

2021. nov. 16. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Krvara értetlen lehetsz

1. Nem vagy az esete

2. Barátja van


Mit vársz?

A 8:20-as gyorst?


Max a rajongást élvezi , de menekülj ebből a valamiből inkább

2021. nov. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát csak fura, mert általában mindíg megszakítom a kapcsolatot olyan emberekkel akik nem szimpatikusak. Akkor szerintetek töröljem, ebből már úgy sem lesz semmi, pedig szimpatikusak voltunk egymásnak.
2021. nov. 16. 15:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem voltál bunkó vele, nem bántottad meg, akkor miért törölne? Megbeszéltétek a dolgot, ennyi. Én sem szoktam olyanokat törölni, akik nem zaklatnak, hiszen életben sem törölhetsz csak úgy ki valakit.
2021. nov. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sose törlök senkit az ismerőseim közül ilyen miatt. Akinek szimpi vagyok az egy fontos ember számomra.
2021. nov. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!