Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti is hisztiztek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is hisztiztek, hogyha "csak" 40 ezer forintos fülbevalót kaptok ajándékba?

Figyelt kérdés
Gondoltam születésnapjára veszek neki egy pár fülbevalót. Elvittem, hogy válassza ki ő, hogy neki is tetsszen. 40 ezer Ft lett volna, de volt alatta egy medál is a kirakatban 20 ezer Ft-ért. Azt is meg akarta vetetni velem, de mivel lánc is kell hozzá így az még +30 ezer Ft lett volna. Mondtam, hogy nem akarok kiadni 50 ezer Ft-nál több pénzt mert kell élni is és nagyon drága minden, erre behisztizett és hazament.
2021. nov. 16. 18:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6%
Mások kenyérből nem laknak jól!
2021. nov. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Kicsit el van kapatva a csaj. :D
2021. nov. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Nem, én örülök, ha nem vágnak ki x hónap után, hogy “téged nem lehet szeretni”, hiába is próbálkozol odaadó barátnő lenni.
2021. nov. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%

Olyan vagy, mint az a sok suttyó srác, aki megveszi a BMW-t, de 2000-ért tankol bele, és szakszervíz helyett a Józsi bá' gányolja, mert az meg tudta csinálni fater Lada kombiját is.


Tudod: Ha telik majomra, teljen banánra is!

2021. nov. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Már nem azért, de a barátnőd nem éppen a legélesebb kés a fiókban és egy cseppet el van kényeztetve.


Alapvetően nem vagyok egy különösebb ékszer-szerető nő. Van pár drágább, amiket a családtól kaptam (örökség és ajándék), a magamnak vett ékszerek pedig összesen nem érnek szerintem ötvenezer forintot. A barátomtól eddig egyetlen nyakláncot kaptam, az is azért értékes, mert ő készítette a láncot és ő gravírozott a gyűrűbe, ami a láncon lóg.


Te teljesen normálisan álltál a dologhoz, sőt, túl jól is. Szerintem negyvenezer pénzkidobás egy fülbevalóért, na mindegy, nem ez a lényeg. Abszolút helytálló volt az indoklásod, azért nehogy már egy ékszer többet érjen, mint a megélhetésetek.

2021. nov. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Kezdődik a szokásos esti műsor, az elképzelt barátnő szidás 🥱🥱
2021. nov. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
kamu
2021. nov. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Sunshinedoll ***** válasza:
94%
Tanulság: válassz neki te. Max visszaviszi és kicsréli.
2021. nov. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
Ne írj kamu kérdéseket ide,mert lemegy a neted aztán nem lesz pénzed adatjegyre.
2021. nov. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
36%
Mivel fültágítóm van, nem nagyon tudnék mit kezdeni a 40 ezres fülbevalóval
2021. nov. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!