Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti milyen sűrűn hisztiz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti milyen sűrűn hisztiztek, vitáztok kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Most nem az érdekel, hogy "én felnőtt nő vagyok és soha" meg hasonlók, azok válasza érdekelne, akik szoktak. Milyen sűrűn és miért szokott előfordulni? Bocsánatot kértek utána, ha ti reagáltátok túl?
2020. ápr. 2. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
A "hisztizés" egy eléggé degradáló, főként pedig NAGYON SZUBJEKTÍV kifejezés. Kifejtenéd, hogy ez a te személyes szóhasználatodban pontosan mit takar, kérdező?
2020. ápr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Az első válaszoló meglátását a hiszti szó degradáló jellegével kapcsolatban nagyon adom. Jó volt ezt olvasni.

Amit Te vagy akármelyikünk hisztinek nevez, az a párunk érzelmi megnyilvánulása. Hogy ezt éppen hogyan teszi az széles skálán mozoghat. Komolyan kell venni és megfelelően kell kezelni.

2020. ápr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Régebben gyakoribb volt, mikor még a párom anyja beleavatkozott az életünkbe. Most olyan igazi összezördülés kb 4 hónapja volt, kissebb vita meg havonta-kéthavonta szokott lenni. Az oka általában az, hogy nem tud nemet mondani valakinek, aki csak visszaél a jóindulatával (anyja, főnöke általában), vagy pedig a lustasága (3 napig áll a mosatlan edény, mert ő a soros épp, vagy nem képes kiteregetni és újra kell mosni a ruhákat, mert beleposhadnak a mosógépbe vagy mikor edzenünk kellene, csak fetreng meg alszik, nekem meg egyedül nagyon nehéz így nekiállnom).


Hisztizni utoljára akkor hisztiztem, mikor felnyitották a fél arcom a fogam miatt, akkor mindenki szar szemét volt, aki miért vesz egyáltalán levegőt. De nincs okom hisztizni. Exem mindig vándorolt, bulizott és rám nézve megalázóan viselkedett a hátam mögött más csajok társaságában, na ott volt hiszti. De a párom nem szolgál rá, szóval csak akkor hisztizek, ha nagyon elegem van az életből, az pedig olyan esetekben van, ha eleve haldolkom a fáradtság vagy a fájdalom miatt

2020. ápr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

"Exem mindig vándorolt, bulizott és rám nézve megalázóan viselkedett a hátam mögött más csajok társaságában, na ott volt hiszti."


Bocs, de az ilyen az szerintem a jogos felháborodás és reklamálás, nem pedig a hiszti kategóriába tartozik.

2020. ápr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
#4, igazad van teljesen, a párom is ilyesmit mondott, amikor meséltem neki, hogy miért lett vége. Exen nevezte hisztinek mindig, onnan ragadt rám a végére. Sokszor már én sem bíztam magamban és nem voltam benne biztos, hogy mi jogos és mit reagálok túl... Örülök, hogy vége lett a folyamatos kételyeknek, amik neki inkább hisztinek számítottak...
2020. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Apám használta mindig a hiszti szót, amikor fel mertem emelni a hangom, ha öcsém lopott tőlem...hogy hisztizek. Nekem erről mindig ez ugrik be. Hogy jogosan vagyok felháborodva egy igazságtalanságon, és erre így lekezelnek. Elnézést az offért, de elég szar volt így felnőni. A fiú testvéred a császár, te meg csak "hisztizel", ha meglop, bánt.
2020. ápr. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán vitázok, talán az első páromnál de ott se hangosan. Kérni szoktam dolgokat és mivel a párjaim eddig mind normális srácok voltak, meg tudtuk beszélni. A mostaninak kicsit szívom a vérét néha hogy váltson cigiről legalább ecigire, vagy igyon kevesebbet. Úgy veszem észre imponál is neki hogy törődöm ezzel
2020. ápr. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"hisztiztek, vitáztok" egy mondatban? Tehát ha én csinálom hiszti ha egy pasi, akkor vita? Már a kérdésed is degradáló. Amúgy mi a volt férjemmel tényleg csak vitatkoztunk dolgokon, a hiszti nem volt a stílusom. Ő neki voltak ilyen bezárkózós dolgai, hogy napokig alig szólt hozzám, csak gépezett a kisszobában. Nekem ez a hiszti pl. Ahelyett, hogy elmondta volna, hogy nem tetszett neki amikor mondtam valamit, ő így reagálta le.

Mindegy, nálunk az első és utolsó nagyobb vita a válásunk volt, de akkor sem emeltem fel a hangom, csak bőgtem. Pedig én adtam ki az útját.

2020. ápr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!