Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon most meddig lesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon most meddig lesznek együtt ?

Figyelt kérdés

Tudom , ez egy olyan kérdés amire nyilván senki nem tudja a választ , nem látunk a jövőbe de kíváncsi vagyok hogy mások mire következtetnek a történtek alapján.


Hosszú lesz !


Volt egy 38 éves párom , én 26 vagyok. O egy nagyon intelligens , okos , jó meglatasu ember - külsőleg átlagos , sajnos néha kicsit ápolatlan mivel elhanyagolja magát az alkohol problémái miatt .

Az első házasságából származott 2 gyermeke ( 9, 11 ) . Ott a feleség lépett le mert nem bírta elviselni az excessziv eletvetelet.


Rá kb 3 évre megismert engem , lett egy közös gyermekünk aki most 2 éves . Nagyon intenzív kapcsolatunk volt, nem szeretném részletezni de a megcsaláson kívül sok rossz dolgot tettem es ő sem mindig volt jó hozzám . Úgy érzem ő az életem szerelme , nagyon függők meg a kapcsolattol bármennyire is beláttam hogy ő egy szociopata , egoista férfi aki nyilván nem tenne jót a kicsinek sem. Nem szoktunk hangosan kiabálni , veszekedni úgyhogy a gyerekünk nem agresszió között nőne fel.

A negatív hatás maximum az lenne hogy látná hogy az apuka többször iszik pár üveg sört és sokat dohányzik.

Most jön a lényeg !


Körülbelül 1 évvel ezelőtt úgy döntött hogy nélkülünk folytatja az életet és egy drasztikus döntést hozott . Eladta a házat , és tőlünk kb 10 ezer kmre költözött. Erre a volt felesége annyira bepipult hogy megtiltotta a gyerekeknek hogy tartsák az apjukkal a kapcsolatot ( telefonon keresztül ) én pont az ellentétet tettem , minden nap hívogattam , videóztunk , nem hagytam békén stb . Volt hogy letiltott akkor számot cseréltem . Kb idén januárra értünk el arra a szintre hogy jó kapcsolatunk volt telefonon keresztül ( közös maszturbáció , órákon tartó beszélgetések stb ) nyilván valahol jól esett neki egy teljesen idegen országban ahol nem beszéli a nyelvet egy " ismerőssel "beszélni.

Úgy volt hogy júniusban haza jön , de közben március végén megismerkedett egy számomra rettenetesen csúnya fekete bennszülött nővel. 😅

Azonnal megszakította velem a kapcsolatot , rengeteget szenvedtem , sírtam , zokogtam , ahol lehetett zaklattam. Őrület volt az életem és sajnos tisztában vagyok vele hogy nem teszek semmi jót magammal , nem lett volna szabad futnom utána , női büszkeség bla bla bla.... Nem kérem hogy kiosszatok hogy csicska vagyok meg egy szar anya mert én is tudom hogy hibát követtem el .


Augusztus elején véget ért a nagy szerelmük , amit nyilván minden közösségi oldalon folyamatosan posztoltak . Ismét felkerestem , napi kontaktusban voltunk , megígérte hogy haza jön hozzank . Eladta a lakásából a bútorokat , felmondta a lakás szerződést és azt mondta hogy október végén haza jön . Ez október 5.en volt és rá 3 napra ismét kibékült a bennszülött nővel. Azóta nem csak hogy letiltott de még számot is cserélt. Az utolsó üzenetében elmagyarázta hogy nem bízik bennem y nem szeretne feladni az ott felépített életét a bizonxtalert és fél hogy H haza jönne ismét ugyanazok a problémák lennének és boldogtalan lenne . A gyerekek abszolút nem érdeklik látszólag . Tegnap óta folyamatosan posztolgat Facebookra hogy mennyire boldog .

Tudom hogy ezt így nehéz megítélni, de azt még hozzá szeretném tenni hogy rendelkezik egy bizonyos összeggel ( nyilván az is véges ) amit abban az országban sokkal jobban be tud osztani mint itthon. Havi kb 90 ezerből gyönyörű életet él . Nem szeretne haza jönni és mivel lejár a vízum, elveszi nemsokára a bennszülött nőt. ( Amúgy nem bennszülött csak úgy néz ki 😅 )


Nem érdekli a családja , a gyerekei , és nem hiszem hogy tényleg ennyire szerelmes . Szerintem csak épp kihasználja a lehetőséget , ott akar maradni és talált magának egy szegény , csúnya, fiatal nőt aki a jobb élet reményében vele van .


Tudom hogy beteges , és nem is igazán szeretném hogy vissza jójjon hozzánk , csak fáj hogy neki most ennyire jó . Nem erdemli meg ezek után amit velünk tett !

Szerintetek tényleg elveszi feleségül ? Es ha igen , nem lehet hogy vele is ugyanúgy mint velem on-off kapcsolata lesz ? Mivel egyszer már szakítottak 3 hónapra lehetséges hogy ismét szakítani fognak vagy ilyen esetben a legtöbben örökre együtt maradnak es megerősödik a kapcsolat ? Mert ez tuti hogy ha több mint 2x van szakítás , tehát on- off , az bizony valamikor teljesen off lesz .


Köszönöm szépen ha valaki végig olvassa



2021. nov. 16. 20:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Tulajdonképpen teljesen mindegy mi történik. Maria morcos lesz. Ez egy életen át tartó szappanopera...
2021. nov. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%

Es ezutan a benszulott is szül gyerekeket, aztán őt is otthagyja.

Majd hazajön, aztan csinál neked mégegyet es aztán megint lelép.

Itt a vége fuss el véle.

2021. nov. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Ez nagyon aljas dolog. Keress egy rendes férfit. Ő pedig éljen a tudattal hogy soha nem láthatja viszont a gyermekét-feltéve ha van egyáltalán ennyi lelkiismerete...
2021. nov. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy van lelkiismerete. Semmi megbánást nem tanúsít.
2021. nov. 16. 20:23
 5/25 anonim ***** válasza:
93%

Mit vársz egy alkoholistától? Csodát? Na az nem lesz.

A helyedben inkább a saját fejedben tennék rendet, mert a leírtak alapján ott is van sok probléma, sőt, ott van csak igazán.

2021. nov. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%

Lehetne több eszed! Lehet, hogy örökké együtt lesznek, de ehhez semmi közöd.

Minek szültél gyereket egy elvált alkesznek, aki gondolom már akkor is láttad, hogy elhanyagolja a 2 meglévőt? Ami most van, azt magadnak csináltad, ha jól számolom kb. az első randin terhes lettél..

2021. nov. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%
Pf, örülj neki, hogy megszabadultál tőle! Ez egy óriáscsecsemő. Akkor kellenél neki, ha nincs biztos nő és / vagy megélhetés. Milyen ember csinál ilyet? Egy nem létező ideálba vagy szerelmes. Abba, aki SZERETNÉD, ha lenne. Bottal sem piszkálnám meg... 🤢
2021. nov. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

7es , de szerinted együtt marad a bennszülött nővel ?

Tudom hogy igazad van .

Többször is mondtam neki , hogy Szerelmem egyszerűen nem hiszem el hogy ilyen vagy , nem fogadom el hogy te ez vagy , ez nem lehet a valóság ! Így vissza gondolva ezekre a szívből jövő szavaimra , biztos vagyok benne hogy a gondolataim által krealtam egy apát , egy társat aki valójában nem is olyan mint akit szeretek. Másrészt meg amikor eljutok ismét erre a szintre és belátom , annyira fáj hogy neki ilyen jó . Igazságtalan. Egy gyönyörű helyen el , boldog , házasodik amíg én nevelem a gyermekünket. Persze , ezt én csináltam stb ... De nyugodtabb lennék ha neki I kevésbé lenne szép az élete. Anyukám mindig azt mondja hogy majd egyszer vissza kapja az élettől , de nem úgy néz ki . Legalábbis idáig .

2021. nov. 16. 21:30
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Már egy ideje fel kellett volna dolgoznod, hogy rosszul vàlasztottàl
2021. nov. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
A pasi játszik veled, te pedig HAGYOD. Ennyi.
2021. nov. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!