Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jartal porul a hazassag/valas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jartal porul a hazassag/valas miatt anyagilag?N

Figyelt kérdés

Oszinten en a no huzom kicsit a hazassagot,mert felek az anyagi kozossegtol es a valastol ,ha lesz egyszer,hogy elviszi a javaimat a parom.En vagyok az a fel aki jobban keres es az is akinek a csaladja anyagilag jol all,o az aki rosszul is keres es a pénzzel sem banik jol,csaladtol orokseg szinte nulla ft.

Ismerve ot azert sokszor gatlastana mas meberekkel,velem meg nem volt az,de nehez atlatnom a szemelyiseget meg minsig.Ne ertsetek felre szeretem ot ,es azt is vallom,hogy igen akik hazasok legyen kozos a kassza is,megis attol viszont igenis tartok hogy eleve en adok bele tobbet es a csaladom is es o majd 10 ev mulva megcsal vagy ugy vislekedik velem amit nem lehet elturni akkor a valasnal mindenemt viszi kb?

Van ilyen tapasztalatotok,higy a pasi vitte a dolgaitok felet?vagy forditva? Inkbb ne is hazasodjak igaz?


2021. nov. 17. 11:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%

Na megjött a következő incel, aki nőnek kiadva magát, a női férfi anyagi ellentétekről írt ki kérdést, persze feltételes módban?

Nagy az unalom, mi?

2021. nov. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

Ami a házasság előtt a tied, az az is marad.

A családod anyagi helyzete hogy jön ide? Az még csak nem is a te pénzed.

A házasság alatt keletkező jövedelem lesz közös, akármelyik fél is keres többet. Előre meg nem látni, hogy alakul a jövő, jöhet betegség, bármi, megindulhat a másik karrierje, és aki jobb anyagi lehetpséggel kezdett lemarad. Legyen férj vagy feleség.


Mindenedet meg nem viszi. Honnan jön ez a baromság. A közös vagyon felét viszi.

2021. nov. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

Na ja, én is levágtam, hogy incelke van a sorok mögött.

#2

2021. nov. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

Mi lenne, ha utána olvasnál? "ha lesz egyszer,hogy elviszi a javaimat a parom" itt már kiderült, hogy fogalmad sincs a jogszabályokról.

Házasság alatt szerezett vagyon lesz csak közös. Ami neked most van, soha nem lesz az övé.

Egyébként meg érdemes házassági szerződést kötni, ahol akár leírhatjátok, hogy semmi közös vagyon nem lesz.

2021. nov. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

1,incel? Jah ,mert egy no magatol nem kereshet tobbet egy ferfinel?


2,ugy jon ide,hogy szuleim mondtak lehet beleadnak majd a kozos hazunkba 20-30millat,ha hazassag utan adjak szuleim mi pedig kiegeszitjuk pl hitellel akkor valasnal ugy veszik annak a haznak a fele a pasie? Pl,ha szuleim ezt nem papirozzak le,hogy nekem ajandek vagy orokseg vagy barmi?


Azt tudom hogy csaladomtol jovo orokseg marad enyem,hiaba vagyunk hazasok szerencse.Azert az durva lenne hogy oroklok 2 lakast es az ove lesz egyik csak ugy..

2021. nov. 17. 12:02
 6/17 A kérdező kommentje:
1-hez meg annyit,hogy csak szolok manapsag a ferfiak gyakran vannak rosszabb anyagihelyzetben, mint a nok.Nalunk is cegnel tobb a no es tobb a noi vezeto,mint ferfi.De alapbol is egyetemen tobb a no kb mindenhol. Manapsag a ferfiak mondjak ,hogy ok mennek Gyesre ,ha kell es sirnak ,ha egy not meg kell hivni egy pohar vizre,mert akkor mar ki vannak hasznalva.Persze vannak meg kivetelek.De egyre tobb pasi ismerosom hazasodott gazdag csaladbol ahol most eltartjak ot szepen.Manapsag a ferfi hasznlja ki a not .Persze kivetel a 60-70eves gazdag bacsik akiket a 25eves luxus csajok hasznaknak.De ezenkivul szinte mindigig hallom hogy valami modon de a no a tanultabb,jobban kereso vagy gazdag csaladbol vagy barmi..rengeteg ilyet ismerek sajnos.
2021. nov. 17. 12:09
 7/17 anonim ***** válasza:
Mi nem, fizettünk is jogi tanácsadást, mielőtt papíroztunk mindent. Mindkettőnk szülei évekig, az enyémek 12 évig pereltek anyagi okok miatt. Mi ezt nem játsszuk, precíz és egyértelmű vagyonszerződés mihamarabb, aztán tiszta fejjel lehet tisztán kezelni a dolgokat két értelmes ember között
2021. nov. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

7,koszi.En is fizetek akkro elotte egy ilyen tanacsadasert jobb tisztan latni es eldonteni mibe megyunk bele es mibe nem.

Nekem az a lenyeg,hogy a csaladtol kapott anyagi dolgokhoz ne legyen semmi jogalapja. Az hogy hazassag alatt ami szerzek anyagialg munkabol az kozos lesz az nem zavar,mert vegulis ok hazasok vagyunk es ezt jogosan erzem foelg ha lesz gyerek ,mert ott nehez szetvalasztani higy ki mit fizet.

2021. nov. 17. 12:30
 9/17 anonim ***** válasza:
Házassági szetződés köszcsá.
2021. nov. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen az exem jól lehuzott anyagilag!f
2021. nov. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!