Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti mitől érzitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mitől érzitek magatokat férfiasnak? Mitől lesz önbizalmatok egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2021. nov. 17. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy nőtől
2021. nov. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
9%
Ha nem kell könyörögbi a sexért.
2021. nov. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%

Exem is, ha imádom a szexben "élek hatol a f.rkáért", vagy ha ffiasan pikk pakk elintez nekem dolgokat a kapcsolatrendszereivel valahogy mindig jolrsik neki hogy ő a "raj", megold mindent bármit, vagy hogy imádom ahogy vezet, csodálom amilyen erős, szeretem a lenyegretoro racionalis gondolkodását, nem kombinalgat osszevissza meg ragoz dolgokat, képes diplomatikus lenni nagyon jo tárgyaloképes, üzleties az agya nagyon: mibol hogyan mit/mennyit lehetne kihozni, tisztelik mások es ez nekem tetszik hogy mennyien bírják őt, vagy hogy tisztelet övezi ahol csak megjelenik (habár ezt nem hiszem hogy tudja hogy ettol is el vagyok ájulva), meglepi ha veszekedés kozben dicsérem meg (pl ugy örulok hogy nem ragozod hogy megertesz- vannak olyan hulye emberek hogy fel se fogják amit mondok de ő mindig azonnal es mindig azonnal reagálja)es jolesik neki hogy még ilyenkor is felnézek rá, most elso szusszra ennyi ugrott be.


De van még sok.

2021. nov. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8%

3.vagyok


A jelenlegi páromrol meg elfelejtettem irni:D.

Még nemigen ismerem, de ő pl attol ha bunyozott valakivel (de csak ugy mint pasi a pasival, utána már haverok is, nem egy agressziv állat amugy)

A kocsijátol (elég nagy kaliberű feltűnő kocsija van)

Megbecsulik mások (munkahelyen, meg más srácok stb)

Ugy erzi tud gyerekkel bánni mert tesojának van stb felelossegteljesnek hiszi magát

2021. nov. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ha azonos szinten eltudunk beszélgetni , anélkül hogy butának érezném magam a nő mellett .
2021. nov. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
#4 visítva menekülnék olyan pasitól, aki egy "nagy kaliberű feltűnő" kocsitól érzi magát férfinak... :OOOOooo
2021. nov. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem attol csak attol is

Egy 3 éves kisfiu is imádja az autókat.

2021. nov. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

2es vagyok.

Látom sok frigid picsa magára ismert.

Pedig az az egy mondat többet ér minden szónál.


Ha egy férfitól megvonod a sexet, nem kezdeményeze és úgy állsz hozz, hogy csak zavarjuk le, azzal kinyírod az önbecsülését.

Az intimitás a kapcsolatok egyik alapja.

Ha sokáig csak a férfi kezdeményez és elutasítást, nagy nehezen belenyugvást kap, akkor nem érzi magét többé férfinak. Jelentéktelennek fogja magát titulálni.


És akkor mi jön? Bezony! Félrelépés. És igen, ilyen esetben a megcsalt fél hibálya. Ha nem napja meg a másik ezt a minimális dolgot, hogy érzelmi és vonzalmi alapon feküdjetek össze, akkor keres mást, akitől ezt megkapja.


És akkor örüljetek, ha 1-2 alkalom után otthagy benneteket apicsába és nem szórakozik veletek évekig.

2021. nov. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8 szerintem a normális nők 100%-a nagyon örül, amikor otthagyod őket "apicsába", lehetőleg minél hamarabb :D


Én nem szavaztalak le, mert egy értelmes férfi esetében abszolút értem a nézőpontot, ellenben a te stílusoddal meg személyiségeddel összeteheted a két kezed, ha egy nő egyáltalán szóba áll veled, a többiről már ne is beszéljünk, mert esélytelen.

2021. nov. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindrn pasi szereti ha szeretik vele a nők a szexet. En se ertem a lepontot 8#
2021. nov. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!