Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha erős lenne az önbizalmam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha erős lenne az önbizalmam, attól valóban jobb nő lennék? Ribizlisen kell viselkednem, hogy biztosan fenntartsam a kapcsolatunkban a tüzet? És neki nem kéne tennie ezekért?

Figyelt kérdés

Szóval valóban sosem volt magas szinten az önbizalmam. Nagy ritkán, ha szépre sikerül a sminkem és pont eltalálom a ruhát is, el tudom hinni,hogy szép vagyok. Persze csak, amíg el nem indulunk és máshol bele nem nézek újra a mosdóban a tükörbe.

Régebben a szexben is nagyobb volt a magabiztosságom, mert napközben is kaptam a férjemtől olyan pillantást vagy megjegyzést, hogy nyeregben éreztem magam. De már nem dicsér meg, nem csap valagon,ha elmegy mellettem. Ettől persze nem érzem már, hogy ugyanolyan kívánatosnak tart, mint korábban. Az önbizalmam pedig lefelé megy.


Ezt nem lehet visszahozni? Nincs önbizalmam, mert nincs meg a visszajelzés,amitöl lehetne. De lehet, hogy azért nincs, mert sosem kapok megerősítést?

Miért csak én futtatom le az ezredik verziót a megoldásra? Ő miért tojja le?


2020. aug. 15. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Miért félsz ennyire? Nagyon érezni rajtad, és a görcsösséget is-no meg a tanácstalanságot is.
2020. aug. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy régen mitől féltem. Mindig ledegradáltam magam a szuper csajokhoz mérten. Most azt tudom, hogy eltávolodtunk, de tenni akarok valamit. Keresem, hogy mit tudnék én hozzátenni még. De nem jön meg magától a superpower, ha nincs akitől megkapom. Közben meg már annyi sincs bennem, mint anno, mikor az a kevés is elég volt, hogy elérjem a csillagokat.

Lehet, hogy kissé érthetetlen,de nem tudom megfogalmazni most jobban.

2020. aug. 15. 23:00
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
A férfiaknak nem lehet megfelelni. Mindenbe belekötnek, akármit csinálsz.
2020. aug. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1+ Irtam privát.
2020. aug. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell ribizlinek lenni, csak légy normális.
2020. aug. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%

És te megadod vajon ugyanezeket a figyelmességeket férjednek?Odafigyelsz rá?

Mindig kettőn áll a vásár,ezt ne feledd.

A kapcsolat közös felelősség,közös figyelem,és törődés a másikkal.

Amikor a hárítást ,és a sértettséget félre tudod tenni.És elkezded objekívabvan szemlélni az egészet,akkor megtalálhatod a valós okokat.Ezután pedig meg is tudud találni a megoldást.

2020. aug. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hogykétemberes dolog egy házasság. Az utóbbi időben valóban behúztam a féket,mert eljött az az idő,mikor neki is bele kellene tenni a kapcsolatunkba valamit. Többet, mint a hazajövök és alszom a kanapén vagy tvzek. Mikor leültünk beszélni ezekről a dolgokról,kb.3 hétig odafigyelt ő is, de fél év eltelt és ugyanazok a problémák. Ha objektíven nézem, már hónapok óta ugyanaz. Hányszor kell még nekifutni? Hányszor kell elölről kezdeni, dolgozni egy házasságon?

Korábban mindent megtettem neki és érte, kedveskedtem, a kedvencét főztem, hozzábújtam, átöleltem, támogattam minden tervét, de iszonyatosan elfáradtam.

Nem tudom,hogy lehetne ezt visszacsinálni.

2020. aug. 16. 16:36
 8/9 anonim ***** válasza:

6# vok.

Nem tudom az életetek részleteit,ezért pontosan nem is tudnám megmondani neked,hol a hiba.

Én pldául nagyon értékelem azokat,amiket írtál."kedveskedtem, a kedvencét főztem, hozzábújtam, átöleltem, támogattam minden tervét"

Ezek beindítanak,és hajtóerőnek számítanak.


Ezek kulcsfontosságúak,és jó helyen jársz!


Ha ezek sem működnek,akkor nem tudom mi az,ami meghozná a változást.Csak az van,hogy vissza kell tekerned a filmet,egészen odáig,ahol még minden rendben volt.Talán rájössz,hogy mikor,és hol romlott le a dolog.



F

2020. aug. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2020. aug. 17. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!