Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nárcisztikus lehet a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nárcisztikus lehet a pasi vagy csak szimplán bunkó? Mindenképpen hagyjam ezek után igaz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudom eldönteni hogy egy nárcisztikus pasival sikerült össze találkoznom a társkereső oldalon, vagy csak egy szimpla bunkóval? Kinek mi a véleménye?!


A társkeresőn kérte hogy menjünk át Facebookra beszélgetni mondván az neki egyszerűbb. OK.


Ott nem igazán akar kommunikálni, úgy érzem mintha csak én tennék a beszélgetésbe valamit, ha válaszol is ilyen szimpla egyszerű szavak, mondatok. Nem kérdez semmit. Nem igazán érdeklődik, teljesen közömbös.


Viszont szinte azonnal el akart hívni randizni!


Ami viszont a legfurcsább lett, ha írok neki a társkereső oldalon akkor ott elolvassa és Facebookon válaszol! Miért nem hajlandó kommunikálni a társkereső oldalon? Elolvassa és máshol válaszol, ez nekem gyanús, talán a későbbiek folyamán le akarja tagadni hogy az a társkereső nem is az ő oldala vagy nem értem?!


2021. nov. 17. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Biztos nem nárcisztikus, nem kell mindenkire rámondani, bár most ez a divat.Ettől független biztos hülye, szóval ne is foglalkozz vele.
2021. nov. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam mert mostanában ez divat, hanem korábban már volt egy nárcisztikus akivel össze hozott a sors és kb. Úgy érzem magam mint amikor vele kellett kommunikálni márha azt kommunikációnak lehet nevezni egyáltalán.
2021. nov. 17. 17:16
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Nekem ez az egész nem áll össze. Ha egyszer átmentetek FB-ra, akkor utána miért írtál neki a társkeresőn?
2021. nov. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom gyujtott par jeloltet, akiket elhivhat randizni, veletek parhuzamosan beszelget, azert ir csak 1-2 mondatot. Ekozben tovabb nezelodik es beszelget tarskereson is.
2021. nov. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Egyik sem. Nem akarja használni a társkeresőt, mert macera mindig elindítani. Nem ott válaszol, hogy leszokj róla.

Az, hogy keveset keres/kérdez már a beszélgetés minőségétől függ. No meg attól, hogy hány nővel beszélget egyszerre

2021. nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem face-re hívja a nőket a társkeresőről. Gondolom nem mindenkit tud áthívni, ezért ott is kommunikál velük. Lehet azt hitte más írt neki. Felment, látta, hogy írtál és megnézte mert gondolom idegesítette, hogy olvasatlan. Aztán, írt facen, hogy egyértelmű legyen: ott tudsz vele ezentúl kommunikálni. Lehet ez volt az eredeti célja. Ott kommunikáljanak vele inkább.
2021. nov. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
6-os vagyok! Plusz, ugye tényleg egyszerűbb messengeren írni, mint egy társkereső oldalon. Mivel nem te vagy az elő akit áthívott az oldalról, így könnyebb párhuzamosan kommunikálni veletek + a barátaival, családjával. Gondolom ez lehet benne.
2021. nov. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Mitől lenne nárcisztikus? Nem érdekled, ennyi.
2021. nov. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Hát én nem foglalkoznék vele, ha ő nem ír, meg így válaszol. Ennyi, hagyd menni. Lehet nem érdekled/talált mást.
2021. nov. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%

És a mail? Telefon?

Messzi lakik?

2021. nov. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!