Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a pasi nárcisztikus?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttünk össze, nagyjából három hónapja járunk. Először nagyon megfogott, mert humoros, értelmes, intelligens, és figyelmes. Azóta viszont egyre több jelet vettem észre rajta, ami mind elriaszt a hosszabb távú kapcsolattól. Először nem tűnt fel, de az idő 70-80%-ában csak ő beszél. Sokszor nem hagyja, hogy végigmondjam a mondandóm, hanem belevág. Ha hagyja is, sokszor úgy tűnik untatom. Nem reagál szinte semmit a munkámmal, hobbimmal, családommal kapcsolatos témákra. Saját magát mindig dicséri. Mindegy, hogy sportról, borokról, főzésről, barkácsolásról van szó, ő mindig mindenhez jobban ért, mint mások. Sokszor érzem úgy, hogy engem nem becsül és érezteti, hogy nekem meg kéne őt becsülnöm. Apám ügyvéd, őt is leszólta, hogy mennyire egyszerű munkája van. Nagyon rosszul esett. A kétkezi munkásokat is lenézi. Nem is veszi észre magát. Ennek a kapcsolatnak semmi jövője, már nagyon sokszor megbántott és elegem van belőle. Bánt, hogy nem láttam korábban, hogy milyen a valódi személyisége. Egy nárcisztikus pasiba futottam bele?

2021. szept. 16. 16:33
 1/4 Ingeles ***** válasza:
100%
Nárcisztikus vagy sem, a leírtak alapján egy seggfej.
2021. szept. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én már csak arra lennék kíváncsi , hogy meddig tart egy ilyen típusú kapcsolat, elnèzed neki mert az eseted és évekig rúgjàtok a szaros vödröt, vagy azt mondod ,hogy gáz ez a pali belül és offolod
2021. szept. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül nárci, lehet, hogy "csak" simán egy nagyképű majom. Remek listák vannak a neten az alap nárcisztikus tulajdonságokról, ezeket érdemes figyelni. Ha ráillenek, akkor menekülj árkon-bokron át!
2021. szept. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy minek definiáljuk, nem éri meg vele kapcsolatot fenntartani ez a lényeg. Biztos nagyon jóképű, ha elnézed ezeket neki.
2021. szept. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!